Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet a Brit törvényszé...

Hogyan lehet a Brit törvényszék ennyire igazságtalan? Egyenjogú emberekként az egyiknek van joga élni, a másiknak nincs? :' (

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú lettem. Olvastam egy olyan hírt, hogy lefagyasztottak egy angol lányt aki halálos beteg volt, ami jó hisz talán túléli, de baromi igazságtalan hogy több ezren szenvednek, egy kap kivételes lehetőséget, a többinek esélyt sem adnak. Vannak információk az ügyről?


Csak 1 nek enget ték, milyen alapon?


[link]


2016. nov. 25. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs joga élni, hiszen meghalt.


2. Bárki lefagyaszthatja magát, ha kifizeti az árát.

2016. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárki lefagyasztathatja a testét,aki kifizeti az árát.

A lány is fizetett érte(pontosabban a szülei)

2016. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor érthető. De miért halt meg?
2016. nov. 25. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre van statisztikai adatod vagy forrásod, hogy csak ennek az egy személynek engedélyezték és mindenki másnak visszautasították?
2016. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, a lány meghalt és a holttestét fagyasztották le, nem kis pénzért. Másrészt, nem ő az egyetlen, az USA-ban több olyan intézmény van , amely ezzel foglalkozik, sőt Oroszországban is van ilyen. Aki "hisz" ebben és pénze is van rá, miért ne élhetne ezzel a "lehetőséggel"? A briteknél azt hiszem, ez a 14 éves lány volt az első, akinek engedélyezték, mert levélben kérte és a levél, úgy látszik hatott. Egy cikk szerint, az "engedélyező" bíró, személyesen látogatta meg a haldokló lányt, hogy közölje vele a "jó hírt". De az említett intézményekben, már többszázan vannak lefagyasztva.
2016. nov. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
#3:Én újságban olvastam erről, a cikk szerint rákos volt.
2016. nov. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én mindenkit lefagyasztanék, úgyis túlnépesedés van.
2016. nov. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárki lefagyaszthatja magát, ha kifizeti. Itt csak azért jött képbe a biróság, mert a lány kiskorú volt, és ha jól emlékszem, a szülei ellenezték.
2016. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!