Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország tényleg támadásra...

Oroszország tényleg támadásra készül Kelet-Európa ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában több cikket olvastam a neten, miszerint Oroszország egyre inkább fenyegeti Európát, azt a részt, amely régen az 'érdekeltségükbe' tartozott a balti államok már konkrétan készülnek a támadásra. Ez igaz vagy csak kamu? Egyszer csak megjelennek az oroszok hogy na továris, és megint kommunizmus lesz, vagy kitör a harmadik világháború vagy mi?
2016. nov. 28. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Csak arcoskodnak, főleg ott ahol a Szovjetunióból kivált tagállamok vannak.
2016. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

A fenyegetés valós.

Ezért sem örül rajtunk kívűl senki Trump győzelmének, mert ha betartja amit ígért akkor védelem nélkül hagyja a Balti államokat.

2016. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 mannnocska ***** válasza:
66%

2-es: mi adja a valóságtartalmát?


Annyira rácsodálkozok mindig, hogy ennyire buta emberek vannak, akik ilyen nyílt, és logikátlan propagandának felülnek.


Könyörgöm magyarázza el valaki, hogy kiket támadnának meg, és foglalnának el. Mit nyerne vele, és mit veszítene. Országokat, név szerint, pontokban.


Utána én tisztába teszem a dolgokat szívesen, csak látni akarom már hogy gondolkozik egy ilyen ember, aki ezt valós veszélynek érzi.

2016. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Na és megbizonyosodtál arról, hogy azok a cikkek valódi híreket tartalmaznak? Vagy te gondolkodás nélkül bármit elhiszel?
2016. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért kérdeztem... Nem értek a politikához, bevallom nem is érdekel, de azt tudom, hogy mocskos dolog és már nem igazán tudom hogy mit kéne elhinni és mit nem.
2016. nov. 28. 10:16
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Akkor lenne reális veszély, ha nem lennének ezek az országok NATO tagállamok, illetve legalább a NATO védelme alatt. Világháborút Putyin nem fog kockáztatni, nem hülye. Trampli pedig szintén csak fenyeget, hogy magára hagyja az elvárásokat nem teljesítő tagállamokat. Ez nem érdeke geopolitikailag az USA-nak, Trampli pedig nem hülye, mint a választói.
2016. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Hozzáteszem, ez a félelem nem is itt, hanem inkább Észtországban jogos, de nyilván ott sem fog nyíltan próbálkozni Putyin, mivel Észtország NATO tag.


A legnagyobb veszély jelenleg az, hogy az oroszok oroszbarát politikai pártokat támogatnak, és ezzel próbálják egyrészt a befolyásukat erősíteni, másrészt zavart kelteni az EU-ban.

2016. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Közép-Európában kb. majdnem mindenhol oroszbarát kormány van (Szlovákia,Csehország,Magyarország,Bulgária,Szerbia,Lengyelország), ezért fél nagyon Románia.
2016. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudni hogy valós fenyegetés-e vahy csak provokáció. Az biztos hogy sok hadgyakorlatot folytatnsk a ruszkik a nyugati határaik mentén melynek keretében rendszeresen megsértik a szomszédos országok légterét felfegyverzett bombázókkal. Lehet hogy csak provokálnak de Ukrajna a jó példa rá hogy ezt kon
2016. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudni hogy valós fenyegetés-e vahy csak provokáció. Az biztos hogy sok hadgyakorlatot folytatnsk a ruszkik a nyugati határaik mentén melynek keretében rendszeresen megsértik a szomszédos országok légterét felfegyverzett bombázókkal. Lehet hogy csak provokálnak de Ukrajna a jó példa rá hogy ezt komolyan kell venni.
2016. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!