Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti kinek drukkoltok az osztrák...

Ti kinek drukkoltok az osztrák választásokon?

Figyelt kérdés
Én az FPÖ-nek.
2016. dec. 3. 19:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Senkinek. Rühellem az osztrákokat.
2016. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
70%

Mivel nekem senkim sincs Ausztriában, így hidegen hagy, de ha választanom kellene akkor a Szabadságpárt.


A 62%-osnak pedig üzenem, hogy éppen szembe köpte magát. Valóban elfogad mindenkit, aki az övével megegyező elveket vallja. A többi meg dögöljön meg.

2016. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
#12 Igen ismerjük már ezt a maszlagot. Amikor szembesítenek titeket azzal hogy nácik vagytok, egyből megy a sírás hogy mi bezzeg senki mást nem fogadunk el. De, értelmes embereket elfogadunk, kirekesztő, rasszista férgeket nem.
2016. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Itt senki nem akar senkit a "tengerbe lőni". Sőt.

Éppen azok "okolhatók" leginkább azoknak az ezreknek a halálában, akik a tengerbe fulladtak, akik elhitették ezekkel a szerencsétlen emberekkel, hogy itt -Merkellel együtt- mindenki "plüss macival várja őket".

"Nehéz lehet megérteni", de migráns és háborús menekült között nagy különbség van.

A háborús menekülteknek mi is megadjuk a menekült státuszt. De migránsok jelentős része nem háborús okok miatt jön -gondolj csak bele: 57 országból.

BBC riporter Bujumbura buszállomásán (Burundi fővárosa):

- Miért akartok Európába menni?

- Mert sms-t kaptunk a barátunktól, aki már megérkezett és nagyon jól érzi magát, minden nagyon tetszik neki.

Egyébként Franciaország nem olyan régen "rövidítette le" a menekült státusz megadásának határidejét 6 hónapra, amit "gyakran nem sikerül betartani".

2016. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Vazul1972 ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy engem a magyar választások érdekelnek elsősorban. Ahogy az amerikai elnökválasztáskor sem drukkoltam egyik jelöltnek sem, úgy most sem. "Játsszák ezt le " az osztrákok.
2016. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha osztrák lennék akkor az fpö-nek.
2016. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

" Amikor szembesítenek titeket azzal hogy nácik vagytok, egyből megy a sírás hogy mi bezzeg senki mást nem fogadunk el. De, értelmes embereket elfogadunk, kirekesztő, rasszista férgeket nem."


Igazi legalja, proli beböffentés! :P

Nos az "értelmes" ember nem a hozzád hasonló lehet. :O

2016. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
9%

FPÖ.

Egyébként a szavazóbázisa növelése miatt támogatja a zöldpárt a migrációt. Az echte osztrákok döntő többsége az FPÖ-t támogatja, eltekintve a mosott agyú bécsi 16 évesektől. A migráns, akinek már osztrák utlevele van meg a bal oldalt.

Nemrég mentem el egy balos kampánystand mellett a 16.ker-ben, fehér ember nem volt a környéken.

Azaz minél több migráns, annál erősebb bal oldal. Erről szól a politikájuk. Az hogy leverik a béreket már nem számít.

2016. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Egyébként értem én, hogy fontos a migránskérdés, de talán egy szomszédos ország esetében, ahol magyarok laknak és magyarok dolgoznak, nem lenne fontosabb azt szem előtt tartani, hogy ezek a pártok a kisebbségekkel és a vendégmunkásokkal szemben mit gondolnak?

Hogy viszonyul ez az FPÖ a magyarokhoz?

2016. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

"Hogy viszonyul ez az FPÖ a magyarokhoz?"


Visegrádi 4-be be akarnak lépni ausztriával, ami magyar dominanciájú szervezet.

2016. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!