Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hallunk itthon az...

Miért nem hallunk itthon az Amerikában nagy port kavart PizzaGate-botrányról?

Figyelt kérdés

Mondanék pár kulcsszót, és ha időtök van, nézzetek utána:

Podesta e-mails, wikileaks --> keress rá ezekre: pizza, hotdog, party, pizzaparty etc.

Comet ping pong site --> friends --> heavy breathing --> 1,6 oldalak (a tulajdonos, tehát egy pizzázó tulajdonosa, az 50 legbefolyásosabb washingtoni egyike, aki random látogatásokat tesz a Fehérházba. Miért? Továbbá: egy gyermekek által látogatott hely, mely hasonló oldalak promovál... what the f.??)

David Seaman - YouTube. Újságíró volt a Huffington post-nál, de amikor Clinton után kezdett nyomozni, kirúgták. Jelenleg a PizzaGate-en dolgozik.


Nézzetek utána. Majd tegyétek fel magatokban a kérdést: hogyan lehet ezt elhallgatni? Miért nem hallunk róla itthon? Miért nem néz utána senki, és csak legyintenek, hogy "á, egy újabb konteó"?


Véleményem szerint annyi itt a gyanús dolog, hogy felelőtlenség nem kivizsgálni az ügyet. A mainstream médiában viszont mindenki kussol.


Julian Assange pedig - a Wikileaks alapítója - eltűnt. Több mint egy hónapja nem hallottunk róla, sokan azt állítják, hogy megölték, miután megbuktatta a Clinton-kampányt.


Mi a véleményetek?



2016. dec. 9. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
te kis hipohonder
2016. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogok konteok után nyomozni. Van jobb dolgom is. De ha téged ennyire érdekel a véleményem akkor írd le a kérdésed és válaszolok.
2016. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Kettessel értek egyet.

Írd le mi bajod van!

2016. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nos, ha nem olvastok utána a témának, nehezen tudtok majd véleményt nyilvánítani.

A kérdésem pont erre irányult: mit gondoltok, mekkora ennek az egész történetnek a valóságalapja? Továbbá, esetleg tudtok-e egyéb információkkal szolgálni?

Szerintem egyértelmű, hogy kódnyelvet használnak az e-mailekben. Minimális angoltudással/józan ésszel ez felfogható.

A baloldali média pedig gyanúsan próbálja ráhúzni erre az egészre a "fake news" lepedőt, miközben bőven elég dolog utal arra, hogy talán lehet ebben valami, érdemes volna kivizsgálni.

2016. dec. 9. 11:46
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Jól van, akkor vizsgáld ki!:D

Egyébként vannak konteók, amit lehetségesnek tartok, de ott legalább elő tudják magukat értelmesen adni...

2016. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen állítólagos ügyekkel a könnyen megvezethető, jellemzően a Trump hülyeségeit is totál benyelő emberek foglalkoznak. Tudod, ők azok, akiket lózungokkal meg lehet vezetni. Ellenségképet kreálnak, hogy még véletlenül se kelljen a saját hibádként megélni a saját nyomorodat. Lásd a Fidesz Magyarországon. Soha nem a magyarok a hibásak, mindig más. Most éppen megint Brüsszel. Előtte a migránsok, előtte a romák, zsidók. Ilyen emberekkel én nem foglalkozom érdemben.
2016. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a hozzászólásodat.

Egyértelműen olyanok kommentjeit vártam, akik esetleg olvasgattak a témában. Az amerikai sajtó felrobbant. Meglehetősen érdekesnek tartom, hogy - bocsánat a kifejezésért - máskor egy hangyafing is téma a hírekben, az új kor legnagyobb politikai botrányáról (HA igaz) pedig egy hírmorzsa sincs itthon. Egyedül a baloldali média cikkezett róla, megsemmisítő jelleggel (=konteó, nem érdemes foglalkozni vele).

2016. dec. 9. 11:56
 8/21 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy nem vagyok sem a Trump, sem a Clinton tábor tagja. Véletlenül akadtam erre a témára, aztán ahogy egyre többet olvasgattam, egy-két dolog igazán gyanússá vált.

De az is lehet, hogy hipochonder vagyok, ahogy a kedves első kommentelő mondta :) Ezen is elgondolkodom.

Mindenesetre köszönöm, hogy időt szántatok rá, hogy elolvassátok a kiírásomat.

2016. dec. 9. 12:00
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

" Lásd a Fidesz Magyarországon. Soha nem a magyarok a hibásak, mindig más. Most éppen megint Brüsszel. Előtte a migránsok, előtte a romák, zsidók."


Ahogy mindig hibásak a nácik, a jobboldaliak, a Fidesz, Orbán Viktor :D

2016. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem cikkezett róla értelmes médium, mert ilyen, minden alapot nélkülöző híreszteléseket nem hoznak le. Miért tennék?


"David Seaman" - Hallotam az ügyről. Most mit mondjak. Egy bukott újságíró keveri a sza*t, mert állítása szerint azért rúgták ki, mert Clinton egészségi állapotát firtatta. Csak tudod semmi bizonyítéka nincs erről. Az ő szava önmagában nem ér semmit. Ki hisz egy ilyennek? Meg aztán ott van a sok ismeretlen "híroldal", meg youtube-ra feltöltött, erősen megvágott anyagok. Komolyan sajnálni tudom azokat, akik ilyenben hisznek.

2016. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!