Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hallunk itthon az...

Miért nem hallunk itthon az Amerikában nagy port kavart PizzaGate-botrányról?

Figyelt kérdés

Mondanék pár kulcsszót, és ha időtök van, nézzetek utána:

Podesta e-mails, wikileaks --> keress rá ezekre: pizza, hotdog, party, pizzaparty etc.

Comet ping pong site --> friends --> heavy breathing --> 1,6 oldalak (a tulajdonos, tehát egy pizzázó tulajdonosa, az 50 legbefolyásosabb washingtoni egyike, aki random látogatásokat tesz a Fehérházba. Miért? Továbbá: egy gyermekek által látogatott hely, mely hasonló oldalak promovál... what the f.??)

David Seaman - YouTube. Újságíró volt a Huffington post-nál, de amikor Clinton után kezdett nyomozni, kirúgták. Jelenleg a PizzaGate-en dolgozik.


Nézzetek utána. Majd tegyétek fel magatokban a kérdést: hogyan lehet ezt elhallgatni? Miért nem hallunk róla itthon? Miért nem néz utána senki, és csak legyintenek, hogy "á, egy újabb konteó"?


Véleményem szerint annyi itt a gyanús dolog, hogy felelőtlenség nem kivizsgálni az ügyet. A mainstream médiában viszont mindenki kussol.


Julian Assange pedig - a Wikileaks alapítója - eltűnt. Több mint egy hónapja nem hallottunk róla, sokan azt állítják, hogy megölték, miután megbuktatta a Clinton-kampányt.


Mi a véleményetek?



2016. dec. 9. 10:57
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
61%

Most újra nagy a felhajtás a téma körül, úgyhogy én is jobban utánaolvastam. Mindenesetre szerintem érdekes és valami igazság alapja 100%, hogy van. Legalábbis szerintem. Lehetetlen, hogy ennyi véletlen egybeesés legyen. Ugyanakkor, talán vannak be túlzások és hihetetlennek tűnik, hogy ilyen valóban megtörténhet, de ők mindent megtehetnek. Miért ne tennék?

Illetve ott van mostmár Justin Bieber 'Yummy', Katy Perry 'Bon Appétit' és Avicii 'For a better day' című dala is, amik mind erről szólnak. Justin is nyilatkozott már az üggyel kapcsolatban, de sehol sem lehet megtalálni már, mert mindenhonnan letörölték. Avicii 'öngyilkos' lett ugyanúgy ahogy Chester Bennington, ami nagyon fura hisz mindketten a PizzaGate után nyomoztak.. Ott vannak még Podesta e-mailjei is, mint te is említetted és sok-sok író és nyomozó, akik véletlenül meghaltak vagy eltűntek, mikor ezzel az üggyel kezdtek foglalkozni. Példának fel tudom hozni Monica Peterst, aki Haitin nyomozott a hurrikán után árván maradt gyerekek után és az elrabolt gyermekek kereskedelme ügyében is, mikor megölték.. Sokan azt mondják hogy ez az 'Elit'hez köthető, ami úgyszintén egy ilyen szekta szerűség Hollywoodban, de szerintem nagyjából ugyanaz a PizzaGate és az Elit is. Pedofilok, akik gyermekkereskedelemmel foglalkoznak, illetve nem kizárható, hogy a fiatal befutott tiniket (mint Justin Bibebert, aki 14 évesen robbant be először a köztudatba) molesztálják és nekik el kell viselniük, ha lenni akarnak valakik. (Demi Lovato & Christina Aguilera - Fall in line c. dalából idézek:

" Shut your mouth

Stick your ass out for me

March — two, three

Two, three

Who told you you're allowed to think? "


Nagyon kevés bizonyítékot hoztam fel, de ha valakit érdekel mindenképp olvasson utána, mert sokkal-sokkal többet fog találni! Katy Perry, Justin Bieber, Keanu Reeves és még Elijah Wood (Zsákos Frodó színésze) is lenyilatkozta, hogy mocskos pedofilok irányítják Hollywoodot.


( Azt viszont nehezen tudom elhinni, hogy ártatlan gyermekeket véreztetnek ki, miközben órákig kínozzák és erőszakolják őket, hogy minél több legyen az adrenochrome a vérükben és aztán megisszák, hogy eufórikus állapotba kerüljenek. De viszont, ha Marina Abramoic 'Spirit Cooking'-jaiból indulunk ki, akkor ez sem tűnik annyira hihetetlennek.) Mindenesetre rémísztő, de természetesen most is el lesz tusolva..

2020. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!