Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A jobboldaliak miért gúnyolódn...

A jobboldaliak miért gúnyolódnak állandóan Martin Schulz, illetve a volt osztrák kancellár végzettségén?

Figyelt kérdés

Az szokott a nevetség tárgya lenni, hogy Faymann exkancellárnak csak érettségije van, Schulznak meg az sem.


Nyugat-Európában a papírnak, végzettségnek nincsen akkora jelentősége, mint Magyarországon.Ott simán lehet az ember érettségivel felsővezető is.


Másrészt, mit értünk mi ezzel a nagymellényű diplomás, arrogáns jogászokból és közgazdászokból álló politikai elittel?

Kik vannak előbbre?Az osztrákok, akiknél nem számít a papír hanem az ember, vagy mi, akik csak a kemény táblás okmányoknak hiszünk?



2016. dec. 12. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
MolotovPunk, az érvelésedből süt a kisebbségi érzésben gyökerező kompenzációs törekvés. A műveletlenek azzal próbálnak magasabbnak látszani, hogy a művelteket lerángatják magukhoz. És ehhez közönséget is igyekeznek toborozni. Honnan veszed, hogy meg tudod érteni azt, ami nálad magasabb, bonyolultabb?
2016. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Autószerelő és világpolitikában fontos helyet elfoglaló emberke közt párhuzamot vonni? Dől belőled a mocsok, proli.
2016. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 MolotovPunk ***** válasza:
Martin Schulz iskolázatlan ember.(Nincs érettségije sem.)Viszont attól még nem biztos,hogy műveletlen ember és rossz politikus lenne.Valószínűleg talpraesett volt az életben,azért került viszonylag magas pozícióba.
2016. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Viszont attól még nem biztos,hogy műveletlen ember és rossz politikus lenne.Valószínűleg talpraesett volt az életben,azért került viszonylag magas pozícióba."


Idáig ez nem bizonyosodott be, mármint, hogy micsoda kiváló politikus. És gondolom valami hasonló aljadék protezsálhatta be sulcikát, pedig neki klotyót kellene takarítani inkább.


Tehát másokkal szemben én sem értem a példáidat, mert akkor is, ilyen magas pozícióba tenni egy megfelelő végzettséggel nem rendelkező alakot nem semmi!

2016. dec. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 MolotovPunk ***** válasza:
Értem.Akkor egy kérdésem lenne csak.Többiről bebizonyosodott,hogy jó politikusok?Kétlem.
2016. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Jeffrey Spender ***** válasza:

# MolotovPunk:


Nem érzed oximoronnak, hogy iskolázatlan, de mégis művelt ? Ami a talpraesettségét illeti, eddigi politikai munkásságát hogy értékeled ? Én inkább szervilizmust és idegbetegséget látok eddigi politikai "munkásságában", és nem talpraesettségből fakadó okos, higgadt és felelősségteljes és végül eredményes politizálást.


A másik, bal / liberális oldalon gyakran téma, hogy a jobboldal politikusai milyen iskolázatlanok, akkor miért probléma, ha mi is ugyanezt felrójuk nektek, hogy nálatok is vannak IQ-light politikusok ?

2016. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 MolotovPunk ***** válasza:

/A másik, bal / liberális oldalon gyakran téma, hogy a jobboldal politikusai milyen iskolázatlanok, akkor miért probléma, ha mi is ugyanezt felrójuk nektek, hogy nálatok is vannak IQ-light politikusok ?/


Martin Schulz semmivel sem rosszabb,mint pl egy Boris Johnson,Berlusconi vagy Donald Trump.Így személy szerint Martin S-ról sem pozitív,sem negatív dolgokat nem nagyon tudok mondani,az említett többiről viszont annál inkább.


(Minden oldalon akadnak hülyék,vagy szélhámosak.)

Egyébként idézzél már nekem,hogy én mikor írtam,mondtam olyat,hogy a jobboldali politikusok nagy része iskolázatlan lenne?

(Az persze más dolog,hogy iskolázott ember között is akad bunkó.)

2016. dec. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Jeffrey Spender ***** válasza:

#MolotovPunk:


"Martin S-ról sem pozitív,sem negatív dolgokat nem nagyon tudok mondani"


Nekem a migrációs válság során összehozott idegbeteg, tárgyi tévedéseket és kettős mércét használó kirohanásai miatt nem tetszik a "munkássága".


"Boris Johnsonról, Berlusconi-ról vagy Donald Trumpról annál inkább"


Boris Johnsonnál elismerem, hogy a Brexit negatív alakítása volt, Berlusconinál pironkodva vallom be, hogy a nőügyein kívül mást nem tudok, és nem tudott kiemelkedő kormányzati tevékenységet nyújtani, és Trump még nem lépett hivatalba, és ilyenkor miért tekintesz rá bukott politikusként ?



"Egyébként idézzél már nekem,hogy én mikor írtam,mondtam olyat,hogy a jobboldali politikusok nagy része iskolázatlan lenne? "


Lehet hogy keverlek valakivel, de az köztudott, hogy a baloldal kezdte a másik oldal iskolai végzettségének firtatását, hogy legyen támadási alap, nem ?

2016. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 MolotovPunk ***** válasza:

/Lehet hogy keverlek valakivel, de az köztudott, hogy a baloldal kezdte a másik oldal iskolai végzettségének firtatását, hogy legyen támadási alap, nem ?/


Elképzelhető,de az nem én voltam.

Engem baromira nem érdekel kinek mi a végzettsége.

Egyébként sok munkahely van a világon,ahol nem túl magas végzettségű emberek ülnek vezetői,vagy manager pozíciókban.(Szerencse,vagy ismerősi kapcsolatnak köszönhetően.)

Gondolom ezzel nem mondtam újat.

Viszont ha itt tartunk,akkor én meg mondhatnám azt,hogy a jobboldal kezdte anno a komcsizást,hazaárulást meg egyéb dolgokat ráaggatni a baloldalra...

2016. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!