Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy az ISIS-nek mi a jó isten baja van, hogy hosszú ideje csinálják a feszkót állandóan?

Figyelt kérdés
Eléggé le vagyok maradva ebben a témában..Nem tudom mióta és miért csinálja az ISIS ezeket a kegyetlen dolgokat,meg.mit akarnak ezzel igazából elérni..
2016. márc. 23. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem tetszik nekik az európai emberek életstílusa. A párizsi merénylet is azért történt, mert szerintük az ottani emberek erkölcstelenül élnek. Legalább is az ők vallásuk szerint, ez erkölcstelen ahogy az európaiak élnek.
2016. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Az ő vallásuk szerint aki nem muszlim az kiirtanivaló hitetlen gyaur.
2016. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Al-kaida is már az 1980-as évek óta hajtott végre merényleteket, mondjuk ott korábbi szövetséges fordult a nyugati világ ellen.
2016. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy a vallás az csak egy fedősztori, valójában minden a hatalomról, pénzről és területekről szól.
2016. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Az a bajuk hogy elmebeteg idiota fanatikus terroristak.
2016. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Az ISIS csak azt csinálja amire a pénzt kapják. Az meg hogy ki pénzeli őket elég nyilvánvaló.
2016. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

4esnél a pont. Kiegészíteném annyival hogy valszeg vmelyik háttérhatalom (USA?) pénzeli őket.


Ez nekik azért jó mert a többi ország nagy valószínűséggel tőlük fog fegyvereket, harci járműveket venni. Mármint akkor amikor beindul a "buli"..

2016. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Pluszban azért az sem rossz, hogy amíg az arab országokban kász van (Líbia, Szíria...) "ingyen" van az olaj, gáz mert hát nincs ki ellenörizze esetleg Libiában még kormányzás sincs...

Meg hasonló aproságok!

2016. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Hatalom, pénz, terület.

A vallás csak egy maszlag, egy körítés, ők sem gondolják ezt a vallásosdit komolyan, csak azért bújtak az iszlám köntösébe, hogy legyen valami ok, valami cél, ami miatt "tevékenykedhetnek", és még támogatókat utánpótlást is szerezzenek. Mivel a muzulmán emberek között amúgy is sok a szélsőséges, így kapóra jött nekik az iszlám vallás.

2016. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
mé kell mindig lepontozni az embert a véleménye miatt? :D attól hogy 1-2 ember begyöpösödött agyú és nem látja mi folyik a világban attól még nem kell mindenkit elnyomnotok gyökerek. nem tetszik a válasz? akkor menj haza és b4szd arcon magad. a kérdező választ akart, írtam neki erre lepontozást kapok. agresszív véleménycsere kell? tőlem megkaphatod ;)
2016. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!