Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent számotokra a név?...

Mit jelent számotokra a név? Angela Merkel.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla, politikájáról, munkásságáról? Úgy mióta hatalmon van?

Számomra pozitív figura. Számotokra?

ha nem fáradtság tartalmas válaszok is lehetnének, mert csak abból tanul az ember. :-)



2016. dec. 16. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
20%

A 25 %ossal mehettek kézenfogva a pszichiáltriára.


Nem kéne ennyire mindenbe belekötni. Vanak erőnszaktevők, nőgyűlölők férfigyűlölők, politikailag semlegesek, erőszakos és békés emberek. Nem vagyunk egyformák. Mindig voltak és mindig leznek... verhetném én is a raplit, mert nekem se tetszik sok minden de ez már túlzás. Ezért nem tartsehol se az orszálgunk mert csak a vita megy semmi dolgokról.

2016. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
12%

#46.

Tényleg tisztelik a nőket, megis tisztelik őket azzal, hogy kislánykorukban megcsonkítják őket, hogy hűséges maradjon. A bigámiáról meg ne is beszéljünk. Ilyen tisszteletből senki nem kér. Logika.

2016. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 Whitewolf19 ***** válasza:
62%
Jól alakult a karácsonyi vásár.. ahogy hallani.. bizonyára azoknak jól fog telni az ünnep, akik a hozzátartozóikat ott vesztették el. És ez az ember népszerű.. őt tiszteli valaki.. itt és még ott arra is. Gondolom itt szinte mindenki tett egy kört a karácsonyi vásáron a lakhelyéhez közel. Nézzetek most magatokba egy kicsit!
2016. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
27%

"Számomra pozitív figura."


Figura? Németország kancellárját figurának minősíteni! Normális vagy?

2016. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
24%

Egyedül Németország az aki komolyan veszi a megújuló energiaforrások adta lehetőséget és próbál fejlődni, Talán ennyi pozitívumot tudok mondani, már ha köze van hozzá. A jó gazdasálg meg a német nép érdeme.

A betelepülőkkel szerintem lesznek bajok gazdasági szempontból.


Hogy pozitív figura e? Annyira azért nem, de negatívnak sem mondható.

2016. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent számotokra a név?


Szép neve van. (A.M.) Az Ámen jut eszembe erről, és a MER-KEL(merni kell), de nem emiatt szép a neve, az Amgela (Angéla), elég ritka, szép női név, az Amartisz virágot juttatja eszembe.


Angela Merkel.

Mit gondoltok róla,


Nem ismerem, de valószínűleg az erős nők csoportjába tartozik, legalábbis anyagi szempontból (nem egy férfi tartja el, a saját lábán álló)

Az a része, ami a bevándorlókkal kapcsolatos "jótevő nagymama", azért van ennek egy másik oldala: kellenek csicskások Németországba, mert a bevándorlók elválalnak(?) minden alja munkát, ami a németeknek már bűzlik. Szóval azért ez a "szupernagyi" jelző nem pontos, mivel az éremnek két oldala van.



politikájáról, munkásságáról?


Nem tudok erről érdemben nyílatkozni, hiszen minden időmet a nemzeti politika köti le, mindössze annyi jutott tudomásomra, hogy nemzeti miniszterelnök gratulált neki amikor megnyerték a választást. Azt sem tudom, hogy ez őszinte megnyílvánulás-e. vagy protokollszerű gratuláció.



Úgy mióta hatalmon van?

Számomra pozitív figura. Számotokra?


Sosem utáltam, haragudtam rá. Engem nem zavar, azt csinál amit akar, de hálás vagyok, hogy nem hazánk elnőke.

Ide ne jöjjenek élősködők, csak gazdag emberek, akik vagyonukkal előremozdítják a magyar nép megillető helyét,amit a múltban elvesztettünk, mert befogadtuk a sok semmirekellőt, akit mellessleg saját hazája üldözött el, de mi tárt karokkal fogadtuk be ezeket a rabló betyárokat.


ha nem fáradtság tartalmas válaszok is lehetnének, mert csak abból tanul az ember. :-)


Remélem nő léttedre tanultál valmit, bár, ha mást nem azt, hogy egy nőt nem "figura" figurátzunk le, ez sértőbb, mint a tudod mi(?)

//aprosti//

2016. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent számotokra a fogalmazás? Kérdés.


"Mit jelent számotokra a név? Angela Merkel." -> Mi a véleményetek Angela Merkel személyéről, munkásságáról?

2016. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
62%
Semmi jót.
2017. jan. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
54%

"Mellesleg a politikja nem sokat változott a menekültekkel kapcsolatban, ez csak azoknak tűnik így, akik nem értik a különbséget a migráns, a gazdasági bevándorló és a menekült között."



Azon nincs is mit érteni, mivel csak egyetlen egy fajta migránt létezik.

2017. jan. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%

"vajon azok is szidják akik elmentek németbe dolgozni és több pénzt hoznak haza mintha itthon dolgoznának ugyanannyit, töredék fizetésért?"



Igen én is szidom. Főleg mikor be kell mennem valami nigatelepre. És el ne hidd már, hogy Merkel miatt jottem ki, hogy rothadna meg!

2017. jan. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!