Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ilyen muszlimok miért...

Az ilyen muszlimok miért jönnek a "hitetlenek" országaiba?

Figyelt kérdés

Nem akaork provokálni, de nem értem ezt a mentalitást.


Nekik fontos az iszlám, és hogy a Korán szerint éljenek. majd eljönnek Európába, letelepednek, aztán mindennel problémájuk van, nem tetszik nekik a rendszer, utálják az európaiakat és az európai kultúrát, nem tetszik nekik az, hogy itt kb mindenki el van fogadva, és így tovább. Emiatt keletkeznek a muszlim gettók is, mert nem akarnak integrálódni.


De akkor miért jönnek ide? Miért vándorolnak el egy muzulmán országból, ahol kb minden úgy van, ahogy ők azt vallás terén elképzelik?


Most is: terrorcselekmény Berlinben, 12 halott, 48 sebesült. És ki csinálta a támadást? Természetesen egy muzulmán pakisztáni migráns, akit Németország nagy kegyesen befogadott még év elején. Ugyanúgy egy 17 éves afgán fiatal erőszakolt és ölte meg egy magas tisztségű kéviselőnek a lányát.


Nem állítom, hogy minden muszli m ilyen, de felháborítónak tartom, hogy a normális/békés muzulmánok az ilyen terrortámadásokat (amiker az iszlám nevében követnek el) még csak nem is véleményezik. Én soha nem láttam olyan tüntetést sehol, ahol muszlimok tüntetnének, hogy "ne az én nevemben" vagy "ne a vallásom/Allah nevében".


Ti mit gondoltok? Miért van ez? Ha jobb életszínvonalon akarnak élni, akkor miért nem evidens nekik, hogy azért alkalmazkodni is kell, vagy legalább ne utálják a keresztényeket?



2016. dec. 20. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Már eleve az röhej, hogy így Allah, úgy Allah, aztán keresztényekhez jönnek segítséget kérni :D

Hol van akkor Allah? :D

2016. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért jönnek ide, mert tudják, hogy Európa csak egy fogatlan oroszlán, ami csak morogni meg picsogni tud, de érdemben cselekedni már nem. Ha mondjuk egy a kölnihez hasonló tömeges molesztálást lezavartak volna Szaúd-Arábiában, akkor azért lefejezték volna őket őket, a múlthéten a karácsonyi váráson robbantani akaró 12 éves kis tetvet pedig darura akasztották volna fel Iránban. Érezzük a különbséget Európa és az iszlám világ között? Mert ők érzik. Tudják jól, hogy itt szabad a vásár, nem kell félniük se a hóhértól, se a lincseléstől, mert Európa olyan, mint egy napközis tanárnő: csak sikoltozni tud, de büntetni nem.
2016. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Mert az imábl nem tudnak megélni a segélyekből viszont igen.
2016. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően 2 nagy probléma van:


1.

Az iszlámmal az a baj, hogy a jelenlegi formájában integrálhatatlan.

Ahhoz, hogy integrálható és elfogadható legyen, meg kéne alaposan reformálni a vallást, pont úgy, ahogy a kereszténységet is megreformálták. Csak itt meg az a baj, hogy a muszlimok még büszkék is arra, hogy simán kivégzik azokat, akik reformálni próbálnak, és itt most nem a szekuláris muzulmánokról beszélek. Nem véletlenül vetődött fel az ötlet egy európai iszlám kialakítására, mely elítéli az erőszakot, be tud illeszkedni, és így tovább. Amíg ez nincs, addig a teljes integráció esélytelen, még erőszakkal is. Ráadásul a Koránnak minimum 4 jelentős értelmezése van. Amit az IS követ, az a legbrutálisabb, mégis sokak szerint az az eredeti, mert Mohamed nem csak próféta hanem hadvezér is volt.


2.

Az európai jogrendszer, főleg a büntetőtörvénykönyvek.

Európa az iszlám országok büntető törvénykezéseikhez képest egy nevetségesen szánalmas vicc. Ha valaki Szaúd-Arábiában, Pakisztánban, iránban vagy Afganisztánban molesztál/megerőszakol egy nőt, vagy terrormerényletet követ el (és túléli), akkor minden további nélkül kivégzik/lefejezik/megcsonkítják/halálra kövezik az illetőt. Még akkor is, ha gyerekről van szó. Ehhez képest Európa olyan, mint egy bölcsis óvónő. Itt ha valaki elkövet valamit, akkor bíróság, tárgyalások sorozata, majd lecsukják, miközben a börtönök olyanok mint a szanatóriumok, ahol edzhetsz, ingyen kaját kapsz, TV-zhetsz, sőt még diplomát/szakmunkát is adnak a kezedbe.

Az ilyen emberek, akik a sötét középkori brutalitáshoz vannak szokva, csak röhögnek Európán, és azt gondolják, hogy itt következmény nélkül bármit megtehetnek, mert úgysem végzik ki őket a tetteikért.

2016. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Azóta már kiderült hogy a pakisztáni ürge ártatlan, rossz embert kaptak el, tehát még nem tudni ki volt.


Amúgy meg nem kell logikát keresni az ilyen cselekedetekben. Az, hogy egy támadó muszlim gyakorlatilag lényegtelen, pont olyan elmebeteg mint a fehér gyerek aki szétlövi az iskoláját.

2016. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
A menekült-státusz kérése csak színjáték azoknál, akik az iszlám vallás terjesztése, a kereszténység üldözése, a vallásunk eltiprása a cél. Az ilyenek valójában nincsenek rászorulva a segélyekre, stb. de ez az álca. Közé-keveredve a valóban rászorulóknak, azokkal együtt menetelve, és elözönlötték Európát... nem fegyveres janicsárok, stb. jönnek, hanem rongyokba, burkába burkolózott rászorulók jönnek, és irtják a szerintük "hitetlen gyaurokat'!
2016. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Ezt én se értem őszintén. Tudom, kevés olyan van, aki beilleszkedett, tud kulturáltan viselkedni, stb. És szerintem azért nem tüntetnek, mert ők is félnek. Egyszer a Charlie Hebdós támadás után egy étterem tulajdonosa -aki szintén muszlim- kitette a 'Je Suis Charlie' táblát, mert sajnálta az áldozatokat. Egy muszlim vendég fenyegetni kezdte őt, a tulajdonos mondta, hogy ő sem tartja helyesnek a vallás kigúnyolását, de a terrortámadást nagyon mélyen elítéli. A rendőrség keresni is kezdte a fenyegetőt.

Olvastam olyan lányról is, aki 20 éve él Németo.-ban, aki teljesen be tudott illeszkedni, titokban keresztény lett, mert gondolom, nem tetszett neki a muszlim vallás. Egy táborban önkénteskedett, mert egyrészt tolmácsolnia is kellett, másrészt, így köszöni meg Németo.-nak a segítséget. Ő mesélte, hogy nagyon meglepődött, miket mondtak a migránsok, hogy minden keresztény pusztuljon meg ilyenek. A gyerekeket is próbálta rávenni, legyenek kedvesek a helyiekkel, de ők azt mondták, hogy ha a szüleik nem szeretik a keresztényeket, akkor nem.

2016. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mannnocska ***** válasza:
17%

Be van ígérne nekik a tejjel mézzel folyó kánaán. Amikor meg ideérnek szembesülnek azzal, hogy akik szétverték, és destabilizálták (legalábbis részt vettek benne) az egész közel keletet, most olcsó szubhumán munkaerőt látnak csak bennük.


Illetve előttem párral leírta elég jól egy srác.

2016. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
No de munkaerőnek sem igazán jók, még utcaseprőnek, kukásnak, és hasonlónak sem, ha a nyelvet nem beszélik.
2016. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mannnocska ***** válasza:
66%

Ez így van, csak az okos német politikusoknak volt egy ilyen elképzelése, hogy ez jólesz.


Aztán jött a tolerancia, és a béke vallásának kamionja.

2016. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!