Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azoknak, akik szerint Aleppóná...

Azoknak, akik szerint Aleppónál az oroszok és Asszad ellen beszélnek, mi a véleményük erről a videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=iLylpRn9uXQ&feature=youtu.be

Szerintem elég jól összefoglalja a történteket.


2016. dec. 24. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Meg sem nézem a videót és elmondom neked, hogy bármilyen témáról összelehet vágni bármilyen videót.
2016. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1-es:

Úgy ahogy a nyugati média teszi azt rendszeresen, így manipulálva az embereket?

Szerencsére Trump már nem fogja támogatni a gyereklefejező "mérsékelt felkelőket", ahogy az új francia elnök sem.

Kemény év lesz a 2017-es a terroristáknak.

2016. dec. 24. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

# 1


Én meg elmondom neked, hogy azért vannak az embernek aleppói ismerősei a facebookon, hogy ők el tudják mondani, hogy melyik videó igaz, melyik hamis. ;)


Ez a két beágyazott videó például igaz:

[link]

Felhívom a szíves figyelmedet az ünneplő tömegre, akik a szír zászló mellett orosz zászlót is lengetnek.

Az USA, az EU és a NATO zászlaja sajnálatos módon kevésbé népszerű arrafelé.

2016. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

# 3/3 Időpont ma 15:37


Persze, mert nem létezhetnek kamuprofilok. :-D Édes istenem...


És még ezek merészelnek manipulálhatóságról beszélni. :-D

2016. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es:

Nyilván az utcán ünneplő tömeg is kamuprofilokból állt.

Ennyi ésszel, mint neked hogy lehet éni?

2016. dec. 24. 15:44
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

"Persze, mert nem létezhetnek kamuprofilok. :-D Édes istenem..."


Ismerősökről beszéltem, nem profilokról. Tudod, ismerős mint olyan, az az ember, akit ismersz.

Szövegértés, édes Istenem!

2016. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

# 5/6 Időpont ma 15:44


Nem tudom, te kevesebből is tudsz. Nem tehetek róla, hogy nem látsz át egyértelmű propagandán.


# 6/6 Időpont ma 15:47


Hát igen, persze. Pont véletlenül vannak olyan ismerőseid, akik pont véletlenül a szokásos propagandát terjesztik. Hát igen... Majd el is hiszem, ha olyan hülye leszek mint te. :-D

2016. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

#2: "Úgy ahogy a nyugati média teszi azt rendszeresen, így manipulálva az embereket?

Szerencsére Trump már nem fogja támogatni a gyereklefejező "mérsékelt felkelőket", ahogy az új francia elnök sem. "


Jövőbelátó vagy? Honnan tudod ki mit fog tenni? Trump épp most akar fegyverkezni, Franciaország pedig a fegyverekből él...ja és a "manipuláló nyugati média" , nem is tudom hogy az RT miért orosz állami pénzből működik és manipulál, még az is lehet neked fizetnek hogy itt provokáld a népet és védd a szeretett orosz barátid....

2016. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

"Hát igen, persze. Pont véletlenül vannak olyan ismerőseid, akik pont véletlenül a szokásos propagandát terjesztik. Hát igen... Majd el is hiszem, ha olyan hülye leszek mint te. :-D""


Évtizedekig dolgoztam szíriaiakkal, úgyhogy vannak ismerőseim.


Privátilag megkérdezhetem, hogy ez a tőrölmetszett bunkóság, ez nálad öröklött tulajdonság vagy otthon tanultad?

2016. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Azért öröm olvasni, hogy a vesztüket érző libsik hogyan ajvékolnak, miután elfogytak az érveik. :D
2016. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!