Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek jó lenne, ha...

Szerintetek jó lenne, ha Marine Le Pen nyerne 17-ben a franciáknál? Nem csak a franciákat léptetné ki ez EU-ból, hanem utána küzdene, hogy Franciaország erejével lebontsa az egész EU-t, hogy felszabadult, független nemzetállamok alkossák Európát.

Figyelt kérdés

Az Európai Bizottságot, Parlamentet, és az összes többi ilyen jellegű intézményt a történelem süllyesztőjébe akarja küldeni.


Véget akar vetni Schengennek, hogy minden ország újra ellenőrizhesse a határait, hogy javuljon a közbiztonság.


Véget akar vetni ez Eurónak, hogy minden nemzet visszanyerhesse monetáris függetlenségét.


Meg akarja állítani az EU-n kívülről jövő migránsokat, és véget akar vetni az EU-n belüli migrációnak, keveredésnek is.


2016. dec. 31. 17:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kellenek nácik."



Akkor takaroggyá kifele a Szovjetunióba!

2016. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Vazul1972 ***** válasza:
87%
Szerintem nem. Legalábbis, én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy inkább EU-val, mint EU nélkül.
2017. jan. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis, most ezt mondja. Cameron is mondott mindenfélét, az újraválasztásáért, aztán pofára is esett.
2017. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!