Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökországi lövöldözés a...

Törökországi lövöldözés a nightklubban - ez miért nem izgat (ott) senkit, mint a Párizsban régebben történt rockkoncertes merénylet? Miért kell elhallgatni, hogy a muszlim országok is szenvedői a terrornak?

Figyelt kérdés

A facebook tele volt sajnálkozásokkal, profilképcserékkel, hogy mutass szolidaritást meg hasonlók, most úgy kell legörgetni a hírfolyamot, hogy semmi de semmi nincs és nem is volt szó róla, egy könnyet nem hullatott senki, holott külföldiek is voltak az áldozatok közt, ha már itteni egyesek szerint ez olyan, hogy "áá, a törököknek ez semmi, meg sem kottyan, megszokták már"... de könyörgöm, miért van ez a közöny? 39 ember meghalt, csak szórakozni akartak Szilveszterkor és meghaltak, ugyanúgy, mint anno a párizsiak. Ott sem csak helybeliek voltak. Miért nincs egyenlő bánásmód? Miért kell erről hallgatni?

Sejtésem van: belesulykolták a fejekbe, hogy minden muszlim rossz, felrobbantanak vagy csak szimplán lelőnek, ahol ott vannak. És ez ellen hiába tiltakozik az átlag muszlim és tucatjával hozzák a példát, hogy ez nem iszlám, mert a Koránban tiltva van minden ilyen, és hogy az iszlám országokban van a legtöbb ISIS merénylet, csak ugye az szintúgy nem jut el Európába és a nép úgy tudja h akkor nincsenek is.

Mikor látja már meg az átlagember, hogy az isis nem muszlim, csak rá lett adva ez a köntös, terroristák ezek, semmi több, eszme nélküli agyatlanok, akik mindenképpen ölnek, ha esik azért ha nem esik meg pont azért.



2017. jan. 2. 11:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Te szerintem magyar nyelvtanfolyamra kezdj el járni.
2017. jan. 2. 12:58
 12/25 A kérdező kommentje:
És kedves előző válaszoló, furcsa, hogy egyetlen gondolatot emeltél ki csupán a tények és több, más megjegyzésem közül, tehát a többit elismered. Vagy ennyit értettél meg belőle?
2017. jan. 2. 13:01
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

"Sejtésem van: belesulykolták a fejekbe, hogy minden muszlim rossz"

- ez egy téveszme, amin dolgozzál, hogy ne legyen RÖGESZMÉD! - amíg én a nyelvtanfolyamra járok.

2017. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Helyes. Legyen így. De addig, amíg ilyen kommentekkel találkozom, hogy lebaromállatoznak, addig nincs dolgom, mert tudom, hogy nem a csorda után megyek, mert szerintem az a baromállat, aki a sz-ros füvet legeli, tudod,
2017. jan. 2. 13:09
 15/25 anonim ***** válasza:
59%

Mert ezzel megdőlne az az elméletük hogy a muszlimok el akarják foglalni Európát :), ugyanis a törökök is muszlimok.

Másik hogy sok európai embert sajnos nem érdekli hányan halnak meg másutt, de ha itt történik ilyesmi akkor mindenkinek sajnálnia kell és megy a nagy összeborulás. Ahogy egy korábbi válaszoló is írta, vannak az egyenlők és vannak az egyenlőbbek.

2017. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

második fele az üzenetnek, valahogy lemaradt:

tudod, aki mindig a csordát követi, mindig sz-ros füvet legel - én meg elmegyek akkor számítógépes tanfolyamra, ha ezt akarnád javasolni. :)

2017. jan. 2. 13:10
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

""áá, a törököknek ez semmi, meg sem kottyan, megszokták már"... de könyörgöm, miért van ez a közöny? ""


Kiről van szó??? Ilyen emberek vesznek körül???

Az sajnálatos.


Kaptál jó válaszokat, de nem mozdultál ki a téveszmédből, hanem el kezdted szidni az válaszadókat.

*


Nem tetszik a gondolkodásmódod, szerintem nem elég mély, közhelyekkel teli.


De azért boldog új évet, jó tanulást!

2017. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Én azt javaslom, szakadj ki a facebook hírfolyam és a tv világából, mert buborékba kerülsz. És igen, rengeteget foglalkozott a témával a netes sajtó, csak a te buborékodból esetleg nem látszik. Szokj át pár hírportál szemlézésére, lehetőleg eltérő politikai oldalakról (mert független sajtó nincs, akármit is hazudnak)


De ha pl. senki nem foglalkozna a témával, az is részben érthető lenne, hisz emberek vagyunk, pl. egy magyar kislány megerőszakolásán sokkal joban felháborodunk, mint azon, hogy ismét feldarabolta egymást 500 000 néger (az senkit sem érdekel) De a téma aktualitása miatt eléggé a felszínen van az ügy.


Az utolsó mondataidra itt egy remek cikk egy iszlám kutató riportjával arról, hogy az európai embernek mennyire lövése sincs az iszlám arcairól és a balos értelmiség totálisan félrehazudja a problémát:

[link]

2017. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
"Miért kell erről hallgatbi?". Én nem vettem észre, hogy hallgatnának róla, az más kérdés, hogy egy párizsi, londoni, brüsszeli, stb. terrortámadás, sokkal inkább "sokkoló" és nagyobb hírértékkel is bír. Viszont, én például mát sokszor olvastam arról, hogy az iszlám terror legtöbb áldozata, muszlim, mint ahogy arról is, hogy "az iszlám, a béke vallása". Aztán, hogy ki hiszi el és ki nem, az más kérdés, de szó sincs se elhallgatásról, se arról, hogy minden muszlim "rossznak" lenne beállítva, sőt...
2017. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Én vagyok a célkeresztben????? Én, aki meg lettem címkézve, mint a téveszmés, a troll, a baromállat, a szűklátókörű (tökjó, hogy ennyire ismer mindenki:D ) van, aki szerint még elfogult is vagyok, holott ellenzéki és pártoldali tv-ből hoztam a példáimat, a válaszadók többsége igenis megerősítette azt, amit gondoltam, és írta is valaki

"Mert ott ez természetes" -ez válasz a 65%os válaszolónak, "Ilyen emberek vesznek körül??? Az sajnálatos." - itt a példa, csak más szavakkal fogalmazták meg....

Ez a színvonal, komolyan? Nekiesni a másik torkának, ez az újévi fogadalmatok, hogy így minősítgetni másokat ismeretlenül? Szánalom, sajnálom, sajnálom, és ismét sajnálom, és szégyellem, hogy itt tartunk.


Zoligyerek, ajánlj nekem olyan hírportált, ami szerinted megfelelő. Köszönöm.


Több reakcióm nem lesz. Üdvözletem és köszönöm a hasznos válaszokat.

2017. jan. 2. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!