Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Obama megszolgálta...

Szerintetek Obama megszolgálta a Nobel dijat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy haborus agresszornak nem kene beke nobel dijat osztogatni..
2017. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Megnézve a korábbi díjazottakat, bőven megérdemelte.
2017. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen nem, a Nobel-békedíj egy vicc. (Eleve röhej, hogy 4, majd később 8 évesre bővült elnöksége legelején osztották ki neki a díjat. Utána persze ehették a kefét, amikor notórius drónháborúba kezdett.)
2017. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

"Eleve röhej, hogy 4, majd később 8 évesre bővült elnöksége legelején osztották ki neki a díjat. Utána persze ehették a kefét, amikor notórius drónháborúba kezdett"


Azért már régebben kapott Mihail Gorbacsov, Jichák Rabin, Simón Peresz, Henry Kissinger, Nelson Mandela. Nekik mind vitatható a békéhez való hozzáállásuk.

2017. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szimeon ***** válasza:
10%
Megérdemelte, mert néger létére elnök lett.
2017. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A fenéket szolgálta meg. És az sem menti fel, hogy mások is megkapták érdemtelenül. Obama háborús bűnös.
2017. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Baluba ***** válasza:
35%
Amikor megkapta, jogosnak tűnt. Elnöksége további részében viszont voltak olyan intézkedései, amik miatt ma már nem kapná meg.
2017. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igen.
2017. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem egy haborus agresszornak nem kene beke nobel dijat osztogatni.."

szerintem meg nem kéne hinni mindig a híreknek..

félre ne érts nem azt mondom hogy Obama a legjobb ember a világon, de a híreket úgy manipulálják ahogy akarják, és van egy gyanúm hogy te nem az USA-ban élsz hogy lásd ott mi történik, de ha még is így lenne, akkor is tudják manipulálni az emberek agyát csak egy reklámmal vagy egy rossz szóval, majd ha belelátunk egymás gondolataiba akkor ellehet dönteni hogy ki rossz és ki nem.. mit szólnál hozzá hogyha én azt mondanám hogy te vagy a leggonoszabb ember a világon, mert levegőt veszel?

2017. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták akkor,a remény díját kapja meg.Meglepődtem,hogy ő kapta.Én nem vagyok meggyőződve arról, hogy megérdemelte.Ő mindenesetre azt mondta a díj átvételekor,hogy a békéért néha háború kell.Kár,hogy nem konkretizálta,mire gondol.
2017. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!