Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európai terrorszervezetek -...

Európai terrorszervezetek - ETA, IRA meg ilyenek - hajtottak végre az elmúlt 5-6 évben?

Figyelt kérdés

Ha igen, tudnátok róla linkelni infókat, híreket?


Angol, holland vagy francia források is megteszik..



2017. jan. 14. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Hajtottak végre - mármint terrortámadást:D Ez kimaradt
2017. jan. 14. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszerint az ETA 2011 óta inaktív.

[link]


[link]

Eszerint pedig az IRA 2001 óta nem követett el terrortámadást, illetve az utolsó halálos áldozatot követelő akciójuk 1999-ben volt.


Bővebben az európai terrorizmusról: [link]

2017. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Mivel gondolom a kérdést az ihlette, hogy egyesek szerint az őslakos európai terrorizmus semmiben sem különbözik az iszalmista terrortámadásoktól, had linkeljem be ezt: [link]


2014 óta, vagyis 3 év alatt (ha jól számoltam), akkor összesen 292 halálos áldozata volt az iszlamisták által elkövetett terrorizmusnak - a halott elkövetőket nem számítva -, továbbá 37 sikeres merénylet és 25 eltervezett, de végre nem hajtott merényletkísérlet történt.

2017. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eh, 3as, a kérdés Európai szervezetekre vonatkozik..
2017. jan. 14. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem lehet hallani egyikről sem.
2017. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő függetlenségi aktivista és nem terrorszervezet. Én tisztelem őket, kiállnak a hazájukért, ha kell fegyverrel, ha elnyomják őket.
2020. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kinek mi.

Én nem tisztelem azokat, akik civileket gyilkolnak.

2020. máj. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!