Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump jól tette, hogy rámutato...

Trump jól tette, hogy rámutatott a CNN-re, hogy ők a "hamis hír" a többi között?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb védekezés a támadás. Amúgy ha már most kiakad, mi lesz vele a 4 év alatt? Egy elnöknek állnia kell ezt, a média ilyen.
2017. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem igazán,csak magát égeti.

Ez kb olyan volt,mint hogy Meryl Streep megfogalmazott egy(egyébként jogos)kritikát felé,erre ő meg kifejtette a véleményét a színésznő színészi alakításairól...

Valamerre terelni kell.

2017. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem tudom, hogy Trumpnak a konkret esetben igaza volt-e, nem ismerem a tenyeket.

De azt RENGETEGSZER tapasztaltam, hogy az ujsagirok termeszetesnek tartjak, hogy a sajat velemenyuket propagalhatjak es ennek erdekeben egyreszt elmaszatolnak tenyeket, masreszt kitalalnak hireket - a tenyek ismertetese helyett. Marpedig ELVILEG erre "eskudnek fel".

Es ez igaz Europaban, Amerikaban, a Kozel es Tavol Keleten, mindenutt.


Ennek alapjan pedig en hajlamos vagyok hinni Trumpnak.

2017. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!