Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha ott lehetnél Donald J....

Ha ott lehetnél Donald J. Trump beiktatásán, milyen ajándékot vittél volna az új elnöknek?

Figyelt kérdés
Pálinkát? Matyó motívummal hímzett terítőt? Herendi porcelán étkészletet? Két rúd Pick szalámit? ...vagy mi mást?
2017. jan. 20. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy gyűjteményt a saját nyilvánosan elhangzott szavaiból attól kezdve hogy bejelentette az indulását az elnökválasztáson 2015. elején, addig amíg megválasztották 2016. novemberében


És mellé arra kértem volna, hogy tartsa be azokat a dolgokat és maradjon hozzájuk minél hűbb a 4 vagy 8 éves kormányzása alatt

2017. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Trumplilángost meg Donaldos rágót.
2017. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
47 ezer forintot, hogyha nálunk jár legyen miből élnie.
2017. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Egy könyvet, ami arról szól, hogyan kell küzdeni a kisebbségek elfogadásáért. Ja bocs, ez nem lenne jó ajándék neki, ki nem nézem belőle, hogy valaha is elolvasott akár egyetlen könyvet is. :-D
2017. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szimeon ***** válasza:
Egy aranyból készült, drágakövekkel berakott kalasnyikovot.
2017. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy Bangó Margit cd-t a világhíres Aranyeső című számmal.
2017. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4:


Úgy érted hogy ennek ellenére lett előbb milliárdos, a világ 4xx. leggazdagabb embere, aztán pedig amerikai elnök?


Akkor biztos tud valamit.

2017. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es


Apám vagyonából én is könnyen elindultam volna. Ahogy tette ő is.

2017. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!