Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump az eskütételi beszédébe...

Trump az eskütételi beszédébe is beleszőtte az "iszlám terror" szókapcsolatot. Nem szokatlan ez?

Figyelt kérdés

#terror #eskütételi beszéd
2017. jan. 20. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért, a 21. századi terrorizmus szerinted melyik eszmerendszerből táplálkozik? A buddhizmusból?
2017. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Mire gondolsz?
2017. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Pontosítsunk: "A radikális iszlamista terrorizmust teljesen eltöröljük a föld színéről"

Amúgy ezt kb Obama és Bush is megígérte csak nem ezekkel a szavakkal így...

2017. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Amúgy ezt kb Obama és Bush is megígérte csak nem ezekkel a szavakkal így..."


Pont erről szól a kérdés. Hogy Trump kimondta. És lehet, hogy ez elkötelezettséget is jelent (ellentétben Obamával).

2017. jan. 20. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
#4: A kampányában azt mondta kivonulnak Keletről és mindenhonnan, így hogy fogja akkor kiirtani? Mivel alapvetően az a kiindulási pont és bármit csinálhat Amerika otthon, attól onnan fognak elindulni és ott képzik ki őket. Szóval érdekes az elkötelezettsége, de majd meglátjuk mi lesz.
2017. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Tudod, én azt tanultam az egyetemen, hogy csak értelmes emberek véleményére érdemes adni.

Ezért nem is nézek olyan szemeteket, amiket te idéztél.

2017. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Trámp még Merkelnek, (az iszlám terrorizmus szülőanyjának) is el fogja kenni a száját.
2017. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Tudod, én azt tanultam az egyetemen, hogy csak értelmes emberek véleményére érdemes adni.

Ezért nem is nézek olyan szemeteket, amiket te idéztél."


Hogy te mit TANULTÁL az egyetemen, azt nem tudom. De hogy ne vedd figyelembe annak az embernek a nyiltan felvállalt mondását, aki jelen pillanatban a világon a legnagyobb HATALOMNAL rendelkezik, azt biztos, hogy NEM TANITOTTÁK.

2017. jan. 20. 20:19
 9/11 A kérdező kommentje:

#5

" A kampányában azt mondta kivonulnak Keletről és mindenhonnan, "


Trump a kampányban ilyent nem mondott. Azt mondta, hogy azoknak az országoknak, akiket katonai védelemben részesit az USA, azoknak ezt a védelmet meg kell fizetniök.

Az iszlám terror azonban az USA-t is pörkölgeti, nemcsak minket. Ezt a harcot tehát az USA (is) fizeti.

2017. jan. 20. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyetem és a tanulás nem egyenlő kultúráltsággal. Ez a fellengzős lenéző dumából pontosan látszik is.
2017. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!