Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért nem zavarja a Trump-r...

Az miért nem zavarja a Trump-rendelet ellen tiltakozókat hogy muszlim országok engem sem engednek be magukhoz, ha izraeli pecsétet találnának az útlevelemben?

Figyelt kérdés

"Iran Kuwait Lebanon, Libya, Saudi Arabia, Sudan, Syria and Yemen do not allow entry to people with evidence of travel to Israel, or whose passports have either a used or an unused Israeli visa."

Ez talán nem durván kollektiv bűnösség feltételezése?



2017. jan. 31. 11:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

"Ne terelj, nem az a téma hogy az izraeliek és az arabok egymást nem engedik be."


"muszlim országok engem sem engednek be magukhoz, ha izraeli pecsétet találnának az útlevelemben?"


Néha amúgy értelmezed is amit írsz vagy csak szavakat raksz egymás után?

2017. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Az általad felsorolt országok közül egyik sem ismerte el hivatalosan Izraelt független államként. Ez azért nem elhanyagolható tény.
2017. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjátok már! Akik másokon akarják számonkérni azt, hogy ök miért nem tiltakoznak valami ellen, az nem érdemel választ!
2017. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Talan tisztazzunk nehany dolgot:

1. Izraelbe BARMELY orszagbol bemehetsz ervenyes utlevellel, kiveve, ha korozott bunozo vagy. Egyertelmusites celjabol leszogezem, hogy a terroristak is bunozok.

2. Izraelben nem csak zsidok elnek, hanem muszlimok, keresztenyek, druzok... Az o szetszakadt csaladjaik nem szamitanak? (A zsidokrol nincs szo, mert az arab allamok nagy resze száműzte őket, persze csak a rajtuk levő ruha maradhatott, lakast, butort, stb a muszlimok elkoboztak.)

3. Azoknak, akik a bizonyos allamokbol szarmazo muszlimok be-nem-engedese ellen haborognak, UGYANUGY a zsidok be-nem-engedese ellen is haborogniok kene.

2017. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

"Hagyjátok már! Akik másokon akarják számonkérni azt, hogy ök miért nem tiltakoznak valami ellen, az nem érdemel választ!"


NE TERELJ! Nem azt keri senki szamon, hogy miert nem tiltakozol valami ellen. Azt kerik szamon, asmikor CSAK az egyik oldalt ert serelem ellen tiltakozol, es UGYANAZT AZ IGAZSAGTALANSAGOT a masik oldalon elmaszatolod.

2017. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

@12: "tobas nevű felhasználó válasza:

Az általad felsorolt országok közül egyik sem ismerte el hivatalosan Izraelt független államként. Ez azért nem elhanyagolható tény."


Ez a tény tök közömbös abból a szempontból ha engem, magyar állampolgárt nem engednek be egy arab országba, csak azért mert jártam Izraelben is.

2017. jan. 31. 13:40
 17/29 A kérdező kommentje:

@16:

Amint láthatod, fel sem fogják hogy mi a baj a kettős mércéjükkel. Kiirtam egy aktuálpolitikai kérdést és rögtön provokációt kiabálnak. :)

2017. jan. 31. 13:42
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tudják, hogy a muszlim országokat, nem "hatná meg" a tiltakozásuk. Idővel kiderül, hogy így járnak-e Trumppal is.
2017. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

# 18/19 Időpont ma 13:42


A kettős mérce az lenne, ha örülnének neki... Mellesleg ennyi erővel soha senki ne emelje fel a kormány ellen a szavát, mert valamely más ország ugyanezt csinálta...

Komolyan, ennyire hogy lehet szánalmas valaki? Magyarként nyilván a magyar kormányt fogod előbb ekézni mint a timbuktuit.


Jó, hogy nem már egy pedofilt csak akkor vethetek meg, ha előtte az összes pedofillal is megtettem.

2017. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezer bocsánat, hogy egy fejlett, nyugati, demokratikus országtól, amelynek elnökét sokan minden irónia nélkül "a szabad világ vezetőjének" nevezik, kicsit többet várnék el, mint sivatagi diktatúrák teveháremet tartó sejkjeitől.
2017. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!