Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért nem zavarja a Trump-r...

Az miért nem zavarja a Trump-rendelet ellen tiltakozókat hogy muszlim országok engem sem engednek be magukhoz, ha izraeli pecsétet találnának az útlevelemben?

Figyelt kérdés

"Iran Kuwait Lebanon, Libya, Saudi Arabia, Sudan, Syria and Yemen do not allow entry to people with evidence of travel to Israel, or whose passports have either a used or an unused Israeli visa."

Ez talán nem durván kollektiv bűnösség feltételezése?



2017. jan. 31. 11:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Elozo, elso pillantasra ugy tunik, hogy igazad van. Vegulis a tevehaton jarok ugyebar fejletlenek, olyan a kulturajuk, hogy ok indulatbol gyilkolnak, es ezt nekunk tudomasul kell vennunk.

Ok ilyenek. Meg kell ertenunk, hogy ok a sajat kulturajuk szerint akarnak viselkedni, es tulajdonkeppen amikor terror-gyilkolnak, akkor a szabadsagukert harcolnak.


Te mit valasztasz:

1. Engedjuk be valamennyit, es ismerjuk el, hogy joguk van a szabadsagukert terror-harcolni.

2. Engedjuk be valamennyit, es mindegyik melle allitsunk egy bebi-szittert, hisz nem mindegyik gyilkos, csak elore nem lehet tudni, hogy melyik nem es melyik igen.

3. Mivel a 2-es pont gyakorlatilag kivitelezhetetlen, ezert senkit sem engedunk be.

2017. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

Már hogy a fenébe ne zavarná? Éppen ezért tiltakoznak az ellen, hogy az eddig fejlettebbnek gondolt Nyugat is lemenjen az ő szintjükre, a bányászbéka hátsófele alá!


Az, hogy az USA és Európa eddig nem az arab államok szintjén állt, mind erkölcsileg, mind politikailag föléjük emelte őket: büszkeséggel töltötte el saját polgáraikat és irányt mutatott éppen ezeknek a zárt, és visszamaradott országoknak arra vonatkozóan, hogy hova is kellene fejlődniük, eljutniuk.


A Bush-adminisztráció idealista volt, és azt hitte, lehet a demokráciát és a jogállamiságot csak úgy exportálni a Közel-Keletre, és hipp-hopp ott is Amerika lesz négy-öt éven belül. Ez hiba volt.


Trump a ló túlsó oldalára esett át: ő már az USA-t és a Nyugatot akarja az arab országok politikai, szellemi és erkölcsi színvonalára zülleszteni. Ez nemcsak hiba, hanem BŰN!


Szóval a Trump-rendelet ellen tiltakozók épp azért tiltakoznak, mert nem szeretnék, ha mindazt, ahová a fejlett Nyugat több száz év fejlődéstörténete során eljutott, lehúznánk a vécén és Amerikából is Szíriát csinálnánk! Jó volna úgy kezelni a bevándorlás problémáját, hogy közben mi magunk nem süllyedünk le azoknak az államoknak a szintjére, ahonnan ezek a szerencsétlenek is menekülnek!

2017. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%

Elozo, te maszatolsz!!!!!!!!!!!!!!

Szerinted azert mert MAS (es nem magasabb szintu) a kulturank, hagynunk kell magunkat legyilkolni?

Szerintem NEM.

2017. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem én maszatolok, hanem te. Azt, hogy beengedünk muzulmánokat IS azzal azonosítani, hogy hagyjuk magunkat legyilkolni, az egyik legdurvább MASZATOLÁS, amit el lehet képzelni.

Tehát minden egyes muzulmánt potenciális gyilkosnak kell tekinteni, ők mind gyilkolni jönnek?

És te beszélsz maszatolásról...

2017. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%

"Tehát minden egyes muzulmánt potenciális gyilkosnak kell tekinteni, ők mind gyilkolni jönnek? "


Ne adj a szamba olyasmit, amit NEM mondtam. Ket bejegyzessel feljebb ezt irtam:

2. Engedjuk be valamennyit, es mindegyik melle allitsunk egy bebi-szittert, hisz nem mindegyik gyilkos, csak elore nem lehet tudni, hogy melyik nem es melyik igen.


Aztan talan ezt is eszrevehetned:

...azert mert MAS (es nem magasabb szintu) a kulturank.....


Az is erdekes, hogy te automatikusan muszlimnak tekinted a TERRORT TAMOGATO orszagokat. A rendelet ugyanis nem "a muszlimokra" vonatkozik, hanem a terrort tamogato orszagok OSSZES allampolgarara, barmilyen vallasuak is legyenek.


Szoval hatrabb az agarakkal!

2017. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert ahogy írta az egyik előttem szólók, a muszlimok az "új szenttehenek", de egyébként ez tényleg kettős mérce, mert az Izraeli állampolgárok millióit is diszkrimináció éri, de van még sok olyan dolog a világban, ami felett a világ szemet huny, szóval az egész kicsit hiteltelen!
2017. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%

# 26/26 Időpont tegnapelőtt 18:56


Igen. Hihetetlen, hogy az emberek egy demokráciától demokráciát egy autokráciától meg autokráciát várnak. :-D

2017. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
33%

Elozonek:

Nem tudtam, hogy a demokracia az orszag lakossaganak kotelezo ongyilkossagat irja elo. Azt hittem a demokraciaknak is joguk van az onvedelemre.

2017. febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
48%

# 28/28 Időpont tegnap 07:21


Igen. A "random tiltsunk ki minden állampolgárt" az önvédelem. LOL. Szoktatok itt baromságot mondani, de ekkorát ritkán.

2017. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!