Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztráliába, hogyan, milyen...

Ausztráliába, hogyan, milyen feltételekkel lehet ki költözni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel közös jövőnket tervezgetjük és még mind a ketten fiatalok vagyunk ő 18 én 20 de ennek ellenére abban egyet értünk , hogy túl sok jövőkép nincs itthon sőt én próbálom győzködni, hogy Európában sincsen túl sok jövő a migráció és a terrorizmus miatt. Ez miatt szeretnénk egy biztonságos országba költözni ahol lehet élni is és így jött elő Ausztrália. Tudom , hogy nagyon fiatalok vagyunk és nem nyakra főre akarunk ki menni , hogy holnap már szeretnénk ott lenni csak spekuláció szinten előjött , hogy hogyan lehetne oda ki utazni és munkavállalóit kapni , meg hogy ismeretség nélkül , hogyan lehet pl szállást szerezni meg ilyen alapvető dolgok amik az élethez elengedhetetlenek. Valamint , hogy mennyire igaz, hogyott meg lehet élni és jól lehet élni

2017. febr. 7. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok pénz a bankszámlán.
2017. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ne gondold azt, hogy máshol, vagy ott kolbászból van a kerítés. Mindenhol meg kell dolgozni a pénzért.
2017. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit sírtok, a migránsok ugyan ezt lesik:D
2017. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tudom eleve 6 millionak kell lennie a bankszamladon.na most ez nem tudom h simán belépéshez kell, vagy ha ott akarsz élni.egy ismerösöm van kint.ő mondta.
2017. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Vesztek oda-vissza jegyet, megmondjátok turisták vagytok és körülnéztek csak ott. Mikor már bent vagytok felveszitek a kapcsolatot ott lakó magyarokkal és nem utaztok haza, ott maradtok illegálisan. A hivatalos úton magyarként szinte lehetetlen munkavállalási engedélyt kapni. Ha Usába mentek ott is így csináljátok.
2017. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok se k*csög se megmondó ember lenni, de ha komolyan a szándékaitok a kiköltözéssel kapcsolatban, akkor nem a gyakorikérdésekre kéne jönnötök, hanem az ausztrál kormány honlapján elolvasnotok a bevándorlási feltételeket. Sajnos ha még ezt sem találjátok meg/tudjátok elolvasni, akkor esélytelen az egész:/
2017. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5 os nek

hiaba veszel oda vissza jegyet ha lejart a vizumod amit a bevandorlasi hivavatal szigoruan nyilvan tart meg fognak keresni es kitoloncolnak. en 30 eve elek itt itt nem fognak a magyarok senkit se tamogatni foleg nem ingyen es nem illegalis dolgokban. ha megis sikerul illegalisan itt maradnod nem lesz munkad mert nem vesznek fel feketen, nem tudsz lakni sehol mert papirok nelkul nem adnak ki lakast. meg egy orvoshoz se tudsz elmenni mert ha nincsenek papirjaid az orvos siman felhivja a bevandorlasi hivatalt es bejelent mint illegalis bevandorlot.azokat kitelepitik Nauru szigetre lagerbe vagy szerencses esetben felrakjak az elso repulore es kitoloncoljak ugy hogy tobbet vizumot az orszagba az illeto nem kap. Ausztraliaban van a vilagon a legszigorubb bevandorlasi torveny, pontrendszeru. a turista vizumot is megtagadhatjak ha nem tudsz elegendo penzt igazolni ahhoz amit megszabnak hogy itt pl. turistakent legyel 3 honapig. jo szakmaval ami itt hianyszakma JO angol nyelvtudassal ha megfelelsz van eselyed amugy nincs. a nevhazassagot buntetik ha kiderul es raadasul akik hajlandoak erre legalabb 25-50 ezer dollar korul kernek ezert a "szolgaltatasert". Az eletszinvonal valoban jo es magas de ide jutni nagyon nehez. amikor meg kommunizmus volt Mo on akkor mas volt mi politikai menedekjogot kaptunk 1987 ben de ma mar ilyen nincs Europabol.

2017. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam/olvastam, hogy vannak olyan akik így csinálják. Ez egy illegális útja a betelepülésnek én nem biztatok rá senkit, hogy így csinálja, csak leírtam.
2017. szept. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!