Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán, Fico, Erdogan, Putyin,...

Orbán, Fico, Erdogan, Putyin, Trump között szerintetek kik a legjobb (vagy legrosszabb) vezető politikusok?

Figyelt kérdés
Nálatok mi a sorrend, ha értékelni kellene ezen populistának, autoriternek tartott politikusokat?

2017. febr. 8. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Milyen szempontból?


Erdogan rossz, mert túlságosan személyi kultuszt épít, Törökországot iszlámosítani akarja.

Viszont, ő ért a gazdasághoz, Törökországnak szépek a gazdasági mutatói.


Putyin, annak ellenére, hogy két diplomás és PHD-je van közgázból, nem okos annyira.Szélsőségesen korrupt.

Ami pozitívum benne, hogy valamennyire hazafias, de nem viszi túlzásba a vallást, mint Erdogan.


Orbánnál meg Ficónál meg csak negatívumok vannak.Azt kivéve, hogy Fico azért igyekszik növelni Szlovákiában az életszínvonalat.

2017. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Legjobbtól legrosszabb felé, ha eltekintek a tehetségtől és azt nézem, hogy összesen mekkora kárt okoztak:

1. Trump: Neki volt eddig a legkevesebb alkalma kárt okozni, de ha 4 év múlva visszatérnénk a kérdésre valószínűleg nem lenne ilyen előkelő helyen.

2. Fico: Messze nincs olyan illiberális demokrácia a szlovákoknál, mint nálunk, és a gazdaságuk is elhúzott már mellettünk, tehát valószínűleg valamit jobban csinál, mint Orbán.

4. Erdogan: Voltak jó döntései gazdasági értelemben, de egyre inkább diktatúrára hajaz a rendszere, ami a jövőben még rengeteg problémát fog okozni.

4. Orbán: Egy tehetségtelen senki, aki abból él, hogy ő Orbán Viktor. Fokozatosan építi ki az autokratizmust, rombolja a demokráciát. Élősködik a társadalmon, mint egy métely, megmérgezte a magyarok gondolkodásmódját. Hiába hangoztatja, hogy jobban teljesítünk, a gazdasági mutatók mást mutatnak.

5. Putyin nem hülye, volt 1-2 jó intézkedése, de alapjában véve nem lett alatta sokkal jobb Oroszország, csupán a nemzetközi tekintélye, hatalma növekedett. Cserébe teljes autokratizmus van, Putyinnak gyakorlatilag korlátlan a hatalma, ami sok veszélyt hordok magában, lásd ukrajnai krízis. Úgy gondolom mindent összevetve ő a legkártékonyabb és legveszélyesebb az 5 politikus közül. Ha tehetséget kéne nézni Orbán lenne az utolsó valószínűleg.

2017. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem sok különbséget látok köztük.

Mind hatalom-és pénzéhes.

2017. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%

Putyin nelkul mar III. Vilaghaboru lett volna 2016-ban, en a hatterben latok egy nyugati szabadkomuves mediat, amely szeritnem eltorzitja a valosagot! Putyin az evszazad hose, elnoke, embere!


Orban Viktor pedig az a szemely, aki Magyarorszag jovojebe fektet! Igy tovabb, akinek nem tetszik, hat nem tetszik, nem erdekel, nekemse tetszik, hogy aki engem elitel o ki masra szavazna, az erzesek kolcsonosek!



Trump egy manipualtiv ember, akit a vilaghatalom tett oda, mert vilaghaboruval nem lehetett megoldani a gazdasagi valsagot, es hat o egy uzletember, o tudja a legjobban kiszedni USA-t az adosagbol, tudja manipulalni a nepet, es nem az a veszelyes benne, hogy kiszamithatatlan, hanem az, hogy iranyitsak ot is! Igen, iranyitsak, felsobb, erosebb emberek, es ez megfelelmetesebb! Egyeduli elnokot, akit nem iranyitottak, az J. Kenedy volt, akit hat agyonlottek, ennyit a nyugati demokraciarol! Addig van demokracia, amig nem kezdesz el szimatolni a hatterben!


(Nem kell nekem kifejtsd a velemenyed, hogy miert nincs igazam, ird le te hogy mit latsz, mert allitasaimat megtudom fogalmazni +100 oldalban en is, nem te vagy az a kulonleges szemely, aki tud mindent, hogy mi is a valosag a politikaban, es ensem, en igy latom, en nyugati es keleti mediat is olvasok/nezek, szoval csak felejetek a kerdezo-nek es ne nekem!)

2017. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
62%
Mindegyik korrupt szar
2017. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Ma 20:54: Várom a plusz 100 oldalas, BIZONYÍTÉKOKKAL alátámasztott értekezést a dologról erre a címre: jelszo96@gmail.com
2017. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

6-os, mar megirtam, feleljetek a kerdezonek es ne nekem! Mi ketten soha az eletben nem fogjuk egyforman latni a dolgokat, akarmit is irhatok le! Ebbol kifolyolag nem erdekelsz, es nem is fogsz, az erzesek kolcsonosek! Bizonyitekok ott vannak a Russia Today, InfoWars pl.! Ha azt propagandanak allitod be, akkor te nem agymosott vagy, hanem agyhalott, mert mar idegesitesz, hogy szemelyeskedsz, mint az egesz bigot tarsad ezen az oldalon!



Ide azert irogatok, hogy az emberek lassak, hogy van, aki nem ert veluk egyet, az en irasaimat is szoktak torolni, de az ocsmanyolo, rasszista, fasizta megszolitasaitokat nem szoktak torolni, mikor nyuggereztek, mikor agyatlan, meg sorolhatnam embereknek tartjatok, aki Fideszre zavaznak, Putyint es Orbant pozitiv embernek latjak/irjak le.

Nezzetek tukorbe, ti vagytok a bigotok, a rasszistak, ti uszitsatok a nepet, mert nektek nem tetszik valami! Megnyugtatlak, statisztika elegge bizonyitja, hogy Putyint a tobbseg szereti, Orbant a tobbseg szereti! Nekem mar elegem van a sok sirasokbol, vadaskodasokbol, mikor semmi kozotok sincs a vilagpolitikahoz, de aztan ti tudtok mindent, mert informalodtatok a szabadkomuves nyugati sajtotajekoztatasokbol! Itt az idelye, hogy enis szemelyeskedjek, ti nem agymosottak vagytok, hanem agyhalottak! Menj szemelyeskedj a csaladtagjaidnak, es tartsd tiszteletben masok gondolkodasat, mert en, es masok maskepp latjuk a dolgokat, meg szerencsere nem ugy, mint ti! Az erzesek kolcsonosek!

2017. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Továbbra is várom a 100 plusz oldalas értekezést, ennek hiányában nehezen tudom elhinni, nem troll vagy avagy szellemi fogyatékos. Amennyiben hazudtál és nem rendelkezel ilyennel inkább ne égesd magad tovább. Észérvekkel úgyse lehet rád hatni az eddigiek alapján, te a menthetetlen kategóriába tartozol, őszintén sajnállak.
2017. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Az erzesek kolcsonosek, ahogy mar leirtam! Neked mas a realitas, nekem meg mas! En pont ugy fogyatekosnak latlak! Neked nem kell bizonyitsak semmit, es fajtadnak! Aval nem leszel okosabb, hogy provokalsz, es azt hiteted az elmeddel, hogy milyen ugyes vagy, jol helyre tettel! Keresd meg a fajtadat, es veluk legyen egy konverszaciod, ne velem, mi sohasem fogunk egyet erteni!


De megnyugtatlak, statisztika bebizonyitja, hogy Putin-t, meg a Fidesz-t a tobbseg elfogadja, es megvalasztja!

2017. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyértelműen Putyin a legjobb.Sikeresen épített ki egy olyan autokrata rendszert,ahol már nem maradt ellenfele,mert mindet kiiktatta.


Viszont pont ezért szerintem az egyik legundorítóbb ember a vezetők között,mert egyszer előadja a konzervatív hazaszerető,állatbarát politikust a tv-ben,utána pedig lerohanja Ukrajnát,újságírókat lövet le az utcán és olyan kormányt támogat Szíriában,aki felakasztja,majd tömegsírba dobálja az ellenzéki politikusokat,civileket.

2017. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!