Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Martin Schultz több bevándorló...

Martin Schultz több bevándorlót engedne be, mint Merkel?

Figyelt kérdés
Merkel ugye egy jobboldali keresztény konzervatív párt élén áll, míg Schultz baloldali. A baloldaliak pedig jobban bevándorló pártiak

2017. febr. 9. 06:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

szerintem ha nem is többet,de ugyanúgy jönnének szóval ne aggódjon senki, hogy esetleg már nem menne több bevándorló az egykori Németországba.


kicsit OFF: szerinte szegediek elkötelezetten baloldaliak,és ide nyugodtan belehetne telepíteni őket.hát üzenem ennek a fasiszta senkiházinak,hogy hozzon nyugodtan bevándorlókat,botka úgyis áldását adja rá.DE az a szállás nem sokáig marad mert

vagyunk egy páran,akik intézkednek majd,mint ahogy Németországban is folyamatosan tették.(szerintem a város többsége,mint ahogy az ország többsége is egyetlen ilyen bevándorlót sem akar.)

vannak kínaiak,akik itt élnek életvitelszerűen,semmi gond nincsen velük.de ennek a szájbavert városnak marhára nincs szüksége ezekre,mikor a munkanélküliség fent van a szűzmáriás csillagos qurva égben.:ON

2017. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Merkel és a pártja se nem jobboldali, se nem keresztény, se nem konzervatív. A kérdésre válaszolva: mindketten válogatás nélkül minden bevándorlót beenged(né)nek, ennél többet nem lehet.
2017. febr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

A bevandorlo az nem egyenlo menekulttel, te gondolom a menekultekre gondolsz.


Schulz valoszinuleg sokkal inkabb a humanizmust helyezne a kozeppontba, pl. nem akarna biztonsagos orszagnak nyilvanitani a Maghreb-orszagokat, leallitani a kitoloncolast Afganisztanba, ilyesmi.

2017. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

"Merkel és a pártja se nem jobboldali, se nem keresztény, se nem konzervatív"


De igen. Csak te nem tudod mit jelentenek ezek a kifejezesek, mert Vitykaek is ennek hazudjak magukat, valojaban meg nekik semmi kozuk hozza.

2017. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
már megint...Tunézia nem biztonságos? Marokkó nem biztonságos? akkora kamuk ezek hogy hihetetlen...Marokkó biztonságos,ha egyszer nyaralni jár rengeteg ember oda.Tunézia szintén.
2017. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Merkelek szerint biztonsagos, a zoldek meg a balosok szerint nem, mert uldozik az ellenzeket es a melegeket.


A nyaralasnak ehhez semmi koze.

2017. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Tunéziai menekült? Aztán mi elől menekül? És már mér ne lenne köze a nyaralásnak? Egy igazi háborús országba, mint pl Szíria, senki nem megy nyaralni. Egy igazán nem háborús országba meg igen. A melegeket meg az összes muszlim országban üldözik, tehát mind a 250 millió arabot beköltöztethetnénk európába. Nem utolsó sorban, szerintem, akinek lebombázták a házát, nem az a legnagyobb baja h meleg.
2017. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Már korán reggel a migránsok miatt kell remegni. :DDD
2017. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

7es, igen gondoltam hogy ez neked magas lesz, de mindegy.


Fogadd el hogy majd Nemetorszag megvalasztja azt a vezetot akit akar, az pedig a sajat meggyozodese alapjan fogja elrendezni a dolgokat. Neked ahhoz semmi kozod.

2017. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7 megcáfolni nem tudod, amit mondtam, ezért olyan dologgal állsz elő, amire én nem tértem ki a kommentemben. De azért véleményem lehet, drága?
2017. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!