Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbiában az átlag embernek...

Szerbiában az átlag embernek mennyire van gondja a magyarokkal?

Figyelt kérdés

Értem itt az ilyen városokra, mint Belgrád, Kragujevac, Niš, stb, tehát nem a Vajdaságra.

Mennyire van gondjuk a magyarokkal?


Szívesen indulnék tehetségkutatóban ott, mert nagyon tetszik az ország és a nyelv, viszont ezen mindig elgondolkodtam.

Ha tudom a nyelvet, akkor mennyire "befogadóak" úgymond?


Minden érdekelne.



2017. febr. 9. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az átlag embernek sehol sincs gondja a magyarokkal. Szlovákiában és Romániában sem. A focihuligánok és a szélsőjobbosok nem számítanak átlagembernek. És ezt nem sértésnek szánom feléjük, ezek csak a tények. :D
2017. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha egy tehetségkutatóban akarok indulni ott, akkor a származás számít valamit? (gondolom ha albán lennék akkor igen)
2017. febr. 9. 11:18
 3/6 Muráti Emőke ***** válasza:
66%

"Az átlag embernek sehol sincs gondja a magyarokkal. Szlovákiában és Romániában sem. A focihuligánok és a szélsőjobbosok nem számítanak átlagembernek. És ezt nem sértésnek szánom feléjük, ezek csak a tények. :D"


Én sértésnek

A többi része igaz

2017. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem sok esélyed lenne. Azért nacionalistábbak a szerbek, mint a magyarok.
2017. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ott leng a magyarellenesség a mindennapokban, és nem sok esélyed lenne.
2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Oljan super amikor Magyarorszagrol irjatok meg a valaszt mintha ti tudnatok tsss


Nem lenne gond apszolut nem ha indulnal egy tehetsegkutato musoron a nemzetiseged, a mediaban edjebkent is inkabb tabu valakinek a nemzetiseget emliteni negativ ertelemben. Egesz njugodtan mehetsz szerintem. Meljik musorba akarnal menni?

2017. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!