Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ér-e Brüsszelnek egy átlag...

Ér-e Brüsszelnek egy átlag magyar 250. 000 eurót?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tervezett betelepítés elutasítás miatti bánópénz megfizettetésére, ugyanis én nem érzem, hogy én kellenék Brüsszelnek vagy értem Kelet-Magyarországon bármit is akarna tenni Brüsszel, hogy az életem a 0-ról a félre léphessen. Ehhez képest az aki gyöttment és tényleg nem tett még le semmit Európában, nem európai, és nem érzi hazájának azt amit én Európaiságnak érzek, a szívem földjének érzek nos azok érnek itt sokat. Vajon azok akik erről döntenek, őket hogyan lehetne választással a helyükre tenni, hogy érezzék: A demokrácia az, amikor azt csinálja egy vezető amit a többség akar, nem pedig azt amit ő jónak gondol? Háborgok, mert igazságtalannak érzem, hogy megint diktálnak, egykor Moszkva, most Brüsszel. Brüsszelnek fogalma sincs, mennyire de mennyire nem akartuk 89-ben már, hogy kintről diktáljanak. Ehhez képest ez az ultimátum pont azt érezteti velem és a többséggel, mint a régi időkben: Hogy ez és az várható ha nem úgy táncolunk, ahogy Újmoszkva fütyül! :-( Vélemények?

#Európai Unió #Jean-Claude Juncker #új moszkva #diktátorok európában #azt hiszik demokraták pedig zsarnokok #fogalmuk nincs mi a valódi szabadság
2016. máj. 8. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerinted? :)

Szarnak ezek ránk.

2016. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha érne nekik bármennyit is a magyar, akkor nem vennének el tőlünk ennyi rengeteg pénzt, hogy abból a migránsokat támogassák.
2016. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pandas74 válasza:
40%

Emlekeztek meg az "akacos"

elkepzeleseikre?Tudniillik ki kellett volna irtanunk a legfobb mezelofafajnak szamito akacot,mert nem oshonos!Lett tiltakozas,meg ellenallas....es mi lett belole?......Semmi!Kimondtuk,hogy ez hulyeseg ,es nem hajtjuk vegre! Erre Brusszel:Jo akkor nem kell!

Na kb ennyit er az unios vezetes,burokracia......nem baj majd lesz mas otletuk.Pl az amirol irsz...nekem is van elobb adjon NEKUNK az unio fejenkent 500 ezer eurot,mindazert amit kelet europa tett ,es tesz ertuk,amit elszenvedtek oseink es mi is miattuk.

Az ,hogy mi egyeb otletem lenne ,azt nem irhtom le ,mert lehetseges,hogy gyuloletkelto lenne.....de siman leszamitanam belole a hatarvedelmre forditott oszeget(es itt nem a mostani hatarvedelemre gondolok,hanem ettol sokkal szigorubb,ha ugy tetszik brutalisabb hatarvedelemre,ahogy annak idejen a hataroreink lohettek ,es lottek is a zoldhataron kulfoldre disszidalokra),nos mindezeket a koltsegeket siman levonnam.Vagy meginkabb megkernem oket szamoljanak utana ,mennyibe is kerult nekunk az O eddigi joletuk,az altaluk kirobbantott haborukbol mennyit profitaltak,es mennyi gondot ,szemvedest okoztak masoknak.De mindenesetre kovetelnem ,hogy Minket ,VEDJENEK MEG MOSTMAR A BRUSSZELI IDIOTAK,ne nekem kelljen majd harcolnom a betelepulokkel,romba donteni az orszagunkat,hogy ok ujjabb agyatlansagokat talaljanak ki.Jellemzo erre az agyhaltt bandara ,hogy huzgaljak az orosz medve bajszat......Idiotak! katonai szakertok szerint ha ugy dontenek 66 ora alatt elfoglaljaka Baltikumot,amire a NATO CSAK 6 NAP MULVA TUD REAGALNI!!!!!! Na es az alatt a 6 nap alatt?Abba belefer egesz europa is .....Ennyit er eza csirkefogo ,idiota banda ,es kb ennyit az ultimatumaik is!

2016. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Sokan nem képesek felfogni, hogy az igazi liberálisnak tele van a töke azzal ami ezen a kontinensen megy...
2016. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Brüsszel egy igazi debil vízfej.
2016. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, hogy mi 2010 óta vívunk szabadságharcot az EU ellen, de fel sem merült, hogy népszavazást írjunk ki a tagságról, úgy mint Nagy-Britanniában. Mindenki szidja, mindenki gyűlöli, de kilépni már nagyon kevesen akarnak.
2016. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen logikusnak tartom, hogy egy közösségben közösen próbálnak megoldani problémákat a tagok. És azt is teljesen logikusnak tartom, hogy ha egy tag nem akar résztvenni a megoldásban, akkor annak a tagnak valamilyen más módon kell törlesztenie, akár pénz befizetéssel. Az összegen lehet vitázni, de nem látom, hol a probléma az elvvel. Ha nem tetszik, bármikor ott lehet hagyni a klubot.
2016. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy senkinek nem kellene befizetni egy eurót sem, egyszerűen levonják abból a bár millióból amit az országnak adnak.
2016. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Jé, törölték a kommentemet, mert felhívtam rá a figyelmet hogy mennyire demagóg ez a kérdés. Grat.
2016. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
A menekülteket be kell fogadni, aki nem tarja be az európai közös döntést az fizessen.
2016. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!