Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hívják Trumpot a második...

Miért hívják Trumpot a második Hitlernek, Hitlernek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez Hitlerre, a nemzeti szocializmus követőire nézve is elég nagy sértés, nem ér fel velük.

2017. febr. 9. 22:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Emőke ezt mire írod? Mm et a kérdést lehet jelenteni, de amúgy nem ütközik szabályzatba.
2017. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
Ez a náci kártya. Ha egy politikai vezető ellenszenves, nem hallgat az ellenzék követeléseire, elnyomó, zsarnoki kép alakul ki róla a politikai ellenkező táborban és ennek csúcsa amikor Hitlerhez hasonlítják az illetőt, így démonizálva az ellenfelet. Ez nem feltétlen függ politikai oldaltól, Sárkozyt, Busht, Merkelt, Obamát, Putyint is hasonlították Hitlerhez.
2017. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
Nos skacok én vagyok Hitler, mármint a szelleme csak visszatértem és ez aljas rágalom!
2017. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

Mert ennyire nincs fogás rajta. Ez a baloldal két ütőkártyája: nácizás, vagy vandalizmus. Láthatjuk, ahogy mindkettőt gőzerővel nyomják.


Azt meg hozzáteszem, nem értem miért kell csodálkozni azon, hogy Trump úgy beszél a nőkkel, ahogy. Az amerikai feminizmus sokkal messzebbre tolta a szexizmust, mint Trump bármelyik beszólásában. Ha emancipáció kell, akkor viseljük el, ha beszólnak. Ilyen egyszerű.

2017. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Muráti Emőke ***** válasza:
0%
Hülye
2017. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!