Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Spanyolországban 160 ezer ember tüntetett szombaton a menekültek miatt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A spanyol lakosság 0,34%-a balipsi.
2017. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Ellen vagy értük?
2017. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értük.
2017. febr. 19. 10:01
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem vagyok meglepve,mert a spanyolok gondolkodása teljesen más,mint az Európa más területein lakóknak. Gondolj bele,hogy egy olyan ország ahol egy darab migráns sincs,hogy tudná átérni ésszel,hogy maga milyen lehet együtt élni ezekkel az emberekkel. A spanyolok,és a portugálok egy periférikus országban laknak és ők teljesen másképp látják Európát. Persze azt ki kell mondani,hogy Spanyolországban fal van húzva,hogy Marokkóból egy darab ember ne jöjjön illegálisan,tehát ennyit erről.
2017. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Gondolj bele,hogy egy olyan ország ahol egy darab migráns sincs,hogy tudná átérni ésszel,hogy maga milyen lehet együtt élni ezekkel az emberekkel."


Azért azt tegyük hozzá, hogy a magyarok legnagyobb része se találkozott soha migránssal. Emlékszem, hogy mikor nagyon felkapott téma lett, akkor szegeden is mintha ki lettek volna vezetve a vasútállomásra. Se előtte, se utána nem nagyon lehetett látni a városban. De nagyon jól jellemzi a dolgot egy korábbi cikk, melyben volt egy részlet, hogy a kisnyugdíjas elkezdi szidni őket, meg hogy nem szeretné, hogy ideköltözzenek a faluba, mert elkezdenek robbantgatni ott. Majd mikor megkérdik tőle, hogy látott e már,a válasz az volt hogy nem.


Én most nem arról beszéltem itt, hogy jöjjenek vagy se az országba, mielőtt valaki elkezdi, hogy én mennyire várom őket. Hanem arról, hogy azért itthon az emberek többsége se nagyon látott migránst.

2017. febr. 19. 10:18
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

"Azért azt tegyük hozzá, hogy a magyarok legnagyobb része se találkozott soha migránssal."


Kérdező, a fenti dolgot nem így kéne felfogni. Mert aki meg találkozott migránsal, azt meg azért hülyézték le néhányan. Magyarul ha nem találkoztál migránsokkal, akkora hülye vagy, ha találkoztál, akkor is. A kérdéshez kapcsolódva pedig megnézném, hogy a 160 ezer tüntetőből mennyi volt spanyol. Az pedig nem igaz, hogy a spanyoloknál nincsenek migránsok, mert a legóvatosabb becslések szerint is kb. 4.5 millió migráns él Spanyolországban.

2017. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván az átlag magyar nem találkozott migránssal. Eleg csak a Keleti pályaudvarra gondolni szerintem az sok mindent elárul.
2017. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit kellene szólnom? Szerinted a tüntetők engedték be őket? Mert akkor szólnék valamit.
2017. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%

Nem találkozott a magyar migránccsal??!

Koma, vedd már be a Frontint!

Az egymillió ómigráncsunk az smafu??

2017. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

És, akkor ez most valamiféle követendő példa lenne számunkra? Vagy mi a konklúzió?


Szerintem ha ők ennyire szeretnének "befogadni", hát tegyék, semmi kifogásom ellene!

2017. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!