Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyolországban mennyi...

Spanyolországban mennyi reális fizetésre számíthat egy olyan ember aki csak nyílászárókat épít be?

Figyelt kérdés

Édesanyám egyik nagyon jó barátnője szerezett nekem egy alkalmi 2 hetes munkát Spanyolországban (azon belül Madridban). 700 eurós fizetést ajánlottak 2 és fél hétre. Csak nyílászárókat kell beépíteni, mindössze ennyi lenne a feladat. Heti 5 nap 8-10 órában kell dolgozni. Az utazást, szállást, és az ellátást a munkaadó állja 100%-ban. Nekem tulajdonképpen semmibe nem kerülne és tisztán keresnék 700 eurót.

Tulajdonképpen a kérdésem az lenne, hogy:

Ennyi pénzért megéri kimenni? Ez reális fizetés egy ilyen munkáért?



2013. jún. 9. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ibizan asztalmuhelyben ahol nyilaszarokat gyartanak majd ok is epitek be havonta 1500-2000eurot lehet keresni heti 40-50oraban%

Szerintem ez nagyon jo fizu ne hagyd ki es hetvegen meg "nyaralhatsz" is picit :)

2013. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abszolút reális ez ennyi munkáért.
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!