Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lenne bűn antiszemitának...

Miért lenne bűn antiszemitának lenni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hol vannak az egyenlőségért küzdők? nekem nem lehet véleményem? ja hogy szabadság helyett szabadosság van?

Ha valaki ismeri az igazi történelmet, illetve tudja hogy nem ok nélkül utálják a zsidókat évezredek óta, főleg meg napjainkban, ráadásul lásd jelenleg is népirtást folytatnak, miért ne lehetnék antiszemita? miért nagyobb dolog ez mintha mondjuk antikínai lennék?


félreértés ne essék, nincs gondom az arabokkal és a normális zsidókkal se, pl Dr. Norman Finkelsteint nagyon nagyra tartom, de elképesztőnek tartom hogy rögtön elhatárolódási hullám tör ki az embereken a szó hallatán és vajon mire gondolnak ilyenkor... az államvallásunkra amit nem lehet megkérdőjelezni vagy 3 év börtön... uhh inkább nem is szóltam NBH neee


2010. máj. 9. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Na, cikk a kurucon, váltás másik cikkre, és míg betölt, megírod a kérdést... Tök értelmetlen, összefüggéstelen baromságokat írsz.

Egyébként én is antiszemita vagyok, meg rasszista, meg fasiszta, meg masiniszta, meg trappista, meg Pista... És nem zavar, hogy ezzel "bűnt" követek el. Mert nem azért utálok valakit, mert zsidó, vagy cigány, vagy arab, vagy akármi más, hanem azért, amit művel. Persze az, hogy pl. túl sok cigány lop, rabol, öl stb. és ezért már automatikus előítéleteim vannak, ha cigányt látok, más kérdés - ha tisztázza magát, megszűnnek az előítéleteim. Így is rasszista volnék? És ugyanez értelmezve a zsidókra is, csak más bűnökkel.

2010. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én antiszemétnek tartom magam és szerintem a lélek választ el nem pedig a bőrszín.
2010. máj. 9. 14:19
 3/14 A kérdező kommentje:
72% os a kérdésre válaszolj kérlek
2010. máj. 9. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem bűn antiszemitának lenni. Még senkit nem csuktak le Magyarországon csupán azért, mert antiszemita volt. De kérlek, azon se akadj fenn, ha mások -szintén a véleménynyilvánítás szabadsága okán- megvetnek ezért.
2010. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:20


érthető, de miért nagyobb a társadalmi megvetés mintha mondjuk a szlovákokat utálnám?

2010. máj. 9. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem bűn antiszemitának lenni, csak értelmetlen.

Meg tudod mondani, hogy miért utálod a zsidókat? Az, hogy mit tettek 1000 vagy 500 éve, téged miben bánt, milyen kárt vagy fájdalmat okoztak ezzel neked? Adtak rá racionális okot, hogy azt mond, a zsidó egy szar ember?

2010. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:31


ajánlom a figyelmedbe a talmudot, ami leírja hogy aki nem zsidó az léleknélküli állat illetve az egyéb szaftos részeket. igen adtak okot, jelenleg is népirtást folytatnak. tudnék neked olyan idézetet hozni menachem begintől hogy egyértelművé válna a cionisták nézete. illetve kis országunkat fel akarják vásárolni, hát így hirtelen ennyi jutott eszembe

2010. máj. 9. 16:29
 8/14 bumbi02 ***** válasza:
10%
légyszives akkor idézz.. mer ez a talmudos ez vmi elképesztően gyenge érv és mindenhol felhozzátok.... keresztes háborukról hallottál nem? ott ölték azt aki nem tért át a hitre.. ez mennyibe jobb?a mocskos keresztények.. jaah azokat nem divat szidni, akkor bocsi?
2010. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát elképesztően gyenge érv, hogy mióta a talmud megjelent a zsidókat utálják :) hát ez biztos csak valami hülyeség lehet hiszen csak az egyik legszentebb könyvük. de várj idézek neked. menachem begintől
2010. máj. 9. 16:45
 10/14 A kérdező kommentje:
"Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."
2010. máj. 9. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!