Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lenne bűn antiszemitának...

Miért lenne bűn antiszemitának lenni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hol vannak az egyenlőségért küzdők? nekem nem lehet véleményem? ja hogy szabadság helyett szabadosság van?

Ha valaki ismeri az igazi történelmet, illetve tudja hogy nem ok nélkül utálják a zsidókat évezredek óta, főleg meg napjainkban, ráadásul lásd jelenleg is népirtást folytatnak, miért ne lehetnék antiszemita? miért nagyobb dolog ez mintha mondjuk antikínai lennék?


félreértés ne essék, nincs gondom az arabokkal és a normális zsidókkal se, pl Dr. Norman Finkelsteint nagyon nagyra tartom, de elképesztőnek tartom hogy rögtön elhatárolódási hullám tör ki az embereken a szó hallatán és vajon mire gondolnak ilyenkor... az államvallásunkra amit nem lehet megkérdőjelezni vagy 3 év börtön... uhh inkább nem is szóltam NBH neee


2010. máj. 9. 14:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
remélem van akkora angoltudásod, hogy le tudod magad is fordítani
2010. máj. 9. 16:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a zsidókkal, egyszerűen meg kéne nekik tiltani a pénzügyekkel való foglalkozást. Ahogy ezt már megtette valaki annó-----> II. András ------> aranybulla-----> - zsidók, izmaeliták kamarai tisztséget nem tölthettek be
2010. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, ismerem a Talmudot. És emellett ismerek még milliónyi vallásos szöveget, idézést, elvet, megállapítást... a lényeg nem ezen van.

A muzulmánok is népirtást folytatnak, ahogy a keresztények is nagyon szerettek anno a hitből gyilkolgatni (menj csak el Latin-Amerikába, ott még ma is kinyírnak itt-ott, ha kimered bökni, hogy nem katolikus vagy), és kevés vallás vagy faj van, aminek a képviselői ne gyilkoltak volna mindent a hitre fogva.

De konkrétan maga a zsidóság mit ártott neked? Így, egészében? Mert te az egész zsidóságot megbélyegzed, nem csak bizonyos részeket közülük.

Az ekkora fokú általánosítást, ne haragudj, de a beszűkült látókörnek szokták tulajdonítani, olyanoknak, akik nem hajlandóak megvizsgálni mások érveit, csak mennem a maguk kitalációja után.

Ha én teszem fel, zsidó vagyok - és honnan tudod, hogy nem? - akkor egyértelműen szar? Nem lényeg hogyan gondolkodom, mi a véleményem, csupán az, hogy a zsidósághoz tartozom, ezért egyértelműen gyűlölsz?

Apropó, honnan vetted, hogy fel akarják vásárolni az országot?(Mellesleg szabad verseny van, úgyhogy egy buddhista éppúgy felvásárolhatja, mint egy zsidó. Akkor őket is utálnád?)

2010. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert az antiszemita az egész népet utálja. Én anti-cionista vagyok, mert ugyan úgy mint a bármelyik nép, ők sem lehetnek a többinél feljebbvalók, sőt Izrael állam létjogosultságát is tagadom. Minden népben vannak normálisok és fas.zfejek, de ezért nem lehet az egész népcsoportot elítélni.

És ezt mint szélsőbalodlai mondom, úgyhogy ellehetne felejteni a kommunizmusra használt zsidó rendszer kifejezést....

2010. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!