Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországban miért nincsen...

Oroszországban miért nincsen normális politikai elit?

Figyelt kérdés

Én jártam már Moszkvában, illetve egyetemen több orosz hallgatót is megismertem.Szerintem elég sok a tehetséges ember ott.

Például, autóipari dizájntervezés terén kimagaslanak.


Hogyha, normális politikai elitjük lenne, akkor jobbak lehetnének, mint Németország.


Az oroszoknál az innováció,kreativitás és a tudomány iránti szenvedély mindig megvolt.

A szovjet időkben is olyan komoly projekteket hajtottak végre, mint az amerikaiak.Persze, részben a verseny miatt, de képesek voltak rá.


A hadiipar most sem rossz.

De, az autóipar, techipar területén nagy a lemaradásuk.Illetve, maga az államszervezés egy katasztrófa.Nagyjából újra kellene építeni az egészet.



2017. márc. 1. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Amiért nálunk sem, csak ott jobban.


"Az oroszoknál az innováció,kreativitás és a tudomány iránti szenvedély mindig megvolt."


Ja, nekünk is milyen nagy tudósaink voltak, akik mind csak külföldön tudtak érvényesülni, mert itthon kiröhögték és lehúzták őket a prolik maguk mellé a sárba.

2017. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert Putyin ,akár csak Orbán, nem enged olyan embert a politika közelébe, aki veszélyes lehetne rá.
2017. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Kerdezo, irod : "Például, autóipari dizájntervezés terén kimagaslanak."


Minden bizonnyal a Zaporozsecre vagy a Zsigulira gondoltal.

Vagy a Lada Niva vilagszerte csodalt konstrukcioja adta az otletet ?

2017. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

"Például, autóipari dizájntervezés terén kimagaslanak"

Biztosan?

2017. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#4


""Például, autóipari dizájntervezés terén kimagaslanak"

Biztosan?"


Hááát...


A nyugati autócsodák 10-15 év után már kipotyognak a forgalomból.

De egy 20-25 vagy akár 30 éves Lada nem volt ritkaság...

2017. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez csak 1 tulajdonság. Sorold fel a többit is :-) (Pl. azt, hogy zsiguliban max azért nem haltál meg, mert mindenki 30-al száguldozott)
2017. márc. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a " innováció,kreativitás" alatt a kerdezo a Verhovina es a Riga mopedek gyartasa mellett a felejthetetlen Moszkvics szemelyautokra is gondolt .
2017. márc. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"A nyugati autócsodák 10-15 év után már kipotyognak a forgalomból."


Érdekes, én csak "nyugati autócsodákat" látok 20+ év felett is, és maximum a cigányok járnak Ladával lomizni...

2017. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"Hogyha, normális politikai elitjük lenne, akkor jobbak lehetnének, mint Németország."


A politikai elitjük jobban él mint a német elit, miért akarnának ezen változtatni?

2017. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass egy országot, ahol normális politikai elit van!
2017. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!