Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy Trump megvonja az...

Most, hogy Trump megvonja az ENSZ-től a támogatásokat, nem fognak beszólogatni Magyarországnak a migrációs politikája miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Trump álláspontja helytálló, mondjuk én a 3/4-ét vontam volna meg.

Mellesleg, hadseregbe fektetni értelmesebb, mint egy sóhivatalba, ami semmit sem csinál és még soha nem oldott meg semmiféle konfliktust.



Másrészt, ez azért is jó, mert az ENSZ tele van migránssimogatóval, most csökkenni a fog a fizetésük és lehet nem fognak beledumálni az ország belügyeibe,hogy hogyan kezeli a migrációt.



Trump még egy ígéretét betartotta.A kampányban is sokat kritizálta az ENSZ-t, most is jól odacsap nekik.Pontosabban, jobb helyre teszt a pénzt.



2017. márc. 15. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából lófax közük van Magyarországhoz. Téged érdekel mit ugatnak?
2017. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nektek másból sem áll az életetek mint idegengyűlöletből, ugye?
2017. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell a migránsozás a nemzeti ünnepen, ugye?
2017. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, Trumpapa mdgint jól odabaxott. Halleluja, örvendjünk... vagy mégse?
2017. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Trump jó politikus, tudja mit miért csinál..pedig 70 éves már, nyugodtan elmehetne nyugdíjba és tengetné a boldog életét gazdagon, de ő inkább Amerika jobbá tételére esküdött :)

És engem tulajdonképpen nem érdekel, ki szól be nekünk..

2017. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ensz mára egy komolytalan valami lett, ami néha kiad egy értelmetlen nyilatkozatot, aztán ennyi..
2017. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kioktatni foglak, mert kedves ismerősöm vagy. Csak megjegyzem, hogy nem "beleszól", hanem kifejtheti nemtetszését, ő...de a Pápa is elmondhatja, bárki.

Vannak politikusok, akik úgy ugrálnak, ahogyan azt az érdekei (pénz,profit) ...vagy nem is csak a politikusok, szinte Mindenkit a pénz mozgat. Ez döbbenetes felismerés.

. Téged izgat, hogy mit mond a szomszédod, aki a falu végén lakik.

Azt megjegyzem, hogy ez a migráns ügy kapóra jött a Fidesznek, elképesztő politikai előnyt kovácsolt. Én már kezdek átlátni a szitán...igazából én sem szeretnék csokoládészürke emberkéket, mert a nagyit megcsinálhatják, és elveszik a jól fizető munkahelyemet (igen ezek a migránsok, akiknek még a 4 osztályuk sincs meg, elveszik...és adó, el kell őket tartani. Szóval melyik normális ember lát át ezen a jól kifundált érveken. Szerintem csak a Pápa, neki megvan a képessége. Én még gyakorlom csak. Beszól-Beleszól.

2017. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!