Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem pereli be a magyar...

Miért nem pereli be a magyar vagy a lengyel kormány Martin Schulz-ot rágalmazásért?

Figyelt kérdés

Elvileg semmilyen mentelmi joga nincsen jelenleg, tehát bíróság elé lehet cibálni azért hogy nyílvánosan megrágalmazta Magyarországot és Lengyelországot az alábbi mondattal:

"...schaut nach Ungarn, schaut nach Polen: Medien werden malträtiert, die Opposition wird behindert oder unterdrückt,und Kunst und Kultur werden beschnitten."


Ezek olyan súlyos vádak, amelyeket bizonyítania kellene vagy ha nem tudja akkor bocsánatot kérnie.



2017. márc. 21. 17:53
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#30:

Látom, ellenérvek híján az ostoba trollkodás jól megy, ehhez aztán biztosan kell intelligencia, de a valós problémád valószínűleg mégis csak az lehet hogy egy jelentéktelen gyáva senki vagy az életben és itt próbálsz kompenzálni az értelmetlen beszólogatásaiddal.

2017. márc. 22. 19:52
 32/34 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ezek olyan súlyos vádak, hogy perelni kelljen emiatt. Meg aztán országok között nem is nagyon szoktak ilyen pereket indítani ismert politikus ellen. Nem is lehetne. Ha annyira vissza akarunk vágni akkor majd Szíjjártó kiáll és mond valami hasonlóan sértő dolgot a németekre, így szokott működni a diplomácia.
2017. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
40%

Elméletileg be lehetne perelni, a tények szerint nem is tudná bizonyítani, amit mondott.


De érdemes-e időt, energiát fecsérelni rá? Szerintem nem. Bolond likból bolond szél fúj.


Inkább azt kéne megnézni, hogy 100%-kal választották meg.

2017. márc. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
52%

"egy jelentéktelen gyáva senki vagy az életben"


Hehe :) Legalabb nem vagyok fizetett bertopikolo mint te.

2017. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!