Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Brexit és a skótok. Ti mire...

Brexit és a skótok. Ti mire számítotok, és mit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Az angol, a skót, az ír és a wales-i ül az EUban. Azt mondja a skót:

-Én most már nem akarok Britannia része lenni!

Szavaznak, de végül nem léptek ki.

Azt mondja az angol:

-Én most már nem akarok az EU része lenni!

Szavaznak és el is indítják a kilépési folyamatot.

Erre újra megszólal a skót:

-Najó, akkor mostmár tényleg nem akarok Britannia része lenni, inkább az EU!


Itt tartunk most. Skócia kilátásba helyezett egy újabb népszavazást, hogy kiléphessen Britanniából és az EUban maradhasson.


Ti mire számítotok, ezúttal mi lehet a szavazás eredménye? Mit gondoltok, mi lenne jobb nekik és az EUnak, ha Skócia kilépne a UK-val együtt, vagy kiszakadna és az EUban maradna?


Tudom, hogy külföld és sokakat nem érdekel, de az ilyeneket kérem ne írják ide, hogy "ki nem szrja le", hiszen ez a külföldi politika kategória!:D



2017. márc. 29. 15:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, amíg a többiek szavazgattak, az írek megitták az angolok és a skótok sörét is.
2017. márc. 29. 15:58
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Őszintén? Bármi is lesz, qrvára leszarom. Érdemesebb lenne a skótokat kérdezned.
2017. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés h a skótok az angolokat vagy az eu-t fogják jobban utálni...
2017. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sanszos hogy ezzel a mesteri húzással Nagy-Britannia végleg kicsinálta saját magát, és darabokra esik.
2017. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2es, imádlak, olvasd már el az utolsó sort:D És ha nem érdekel a külföldi politika, akkor ne a külföldi politika kategóriában válaszolgass. Köszi!


Többieknek köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!

2017. márc. 29. 17:19
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, hogy sikerül elszakadniuk, mert gyakorlatilag száz százalékban a Brexit ellen szavaztak, mégis szopniuk kell most a britek miatt.
2017. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem Brexitnek. Szerintem jól döntöttek.A skótoknak szurkoltam 2014-ben, hogy sikerüljön kiválniuk, de sajnos nem jött össze. Most már remélem sikerülni fog nekik!

Amúgy voltak skótok, akik azért szavaztak a Brexitre, mert tudták, hogy így lesz egy második referendumuk.

2017. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szimeon ***** válasza:
52%
A lényeg, a magyarság mindenek felett álló érdeke a világ országainak mozaikosodása. Tehát a legjobb megoldás - a magyarság szempontjából - az lenne, ha Nagy-Britannia szétesne, de a létrejövő államok egyike sem maradna az Európai Unióban.
2017. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

8

Nem vágom, mindez miért is jó a magyarságnak?

2017. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 EagleHUN ***** válasza:
58%

8-as ez bosszúnak sem lenne rossz: "Mindenki kapja vissza azt amit mi kaptunk tőlük Trianonban" elv alapján még jogos is lehetne.

Sajnos ez a tipikus mentalitás minden másban is ma Magyarországon: "Dögöljön meg a szomszéd tehene is".

Így mi sem fogunk előre jutni és talpra állni! :(

2017. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!