Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A náci Németországban és a...

A náci Németországban és a többi anno faiszta országban törvényileg korlátozva voltak a színes bőrűek? (Spanyolország, Olaszország, Németország, meg ugye Franciaországnak ott volt Algíria mint országrész)

Figyelt kérdés
Leginkább a feketékre vagyok most kíváncsi, de az ázsiaiakkal kapcsolatban is érdekelne. Azt tudom, hogy a harcolni nem tudó olaszok bántották az etiópokat addig a pár napig amíg hirtelen nem adták meg magukat, inkább a törvények érekelnének.

2017. ápr. 9. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A feketéket annyira nem vegzálták mint a zsidókat, de alacsonyabbrendű fajoknak minősültek a nürnbergi törvények alapján. A japánokat tiszteletbeli árjának tartották, a kínaiakat egyenrangúnak.
2017. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban minden országban korlátozva voltak törvényileg, az USA-ban is.
2017. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt tudtam, hogy törvényileg az USA-ban még sokáig korlátozva volta, de akkor ezek szerint az olimpián nem érezhette úgy egy fekete, hogy jéé, hiszen itt bemehetek akár még a szállodába is?
2017. ápr. 9. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
3,Ez attól függ,hogy honnan jött...
2017. ápr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudtommal az Afrikakorpsban Rommelnek voltal fekete tisztjei, de katonái biztosan.
2017. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tartották a japánokat tiszteletbeli árjának. A kínaiakat pedig nem tartották egyenrangúnak. Mivel szinesbőrűek. Az árják a fehér,európai nem zsidó származásúak.
2017. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!