Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen forgatókönyvek érvényes...

Milyen forgatókönyvek érvényesülhetnek Koreában?

Figyelt kérdés
Irnátok forgatókönyveket mi lehet Koreában a jövőben, mert ahogy én látom ez egy olyan befagyott konfliktus ami hatalmi érdékekből föleg Kina felől nem fog egyhamar kibillenni, de ha ki is billen merre és hogyan mert nem nagyon tudom elképzelni hogy ez az őrület még pár évtizedig eltartson Észak Koreában.

2017. ápr. 17. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mikor, nem tudom, de valószínüsítem, hogy pár éven belül majd felosztják északot úgy, mint ahogy anno tették németországgal. Egyik részét USA/Dél-Korea, másik résézt Kína ellenőrzi. Az idő kb akkor fog eljönni, mikor a diktátor a határain túlra fog lőni egy éles (akár atom) bombát. Persze az látszik, hogy ez egyhamar nem fog bekövetkezni és egész biztos vagyok benne, hogy nem a koreai mérnökök a hibásak, hanem folyton szabotálják a munkájukat különböző ügynökök (szerencsére).

Amúgy, ha lehet hinni a híreknek, akkor az ottani vezetés sincs kibékülve Kimmel, úgyhogy egy puccs/merénylet se elképzelhetetlen 1-3 éven belül.

2017. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!