Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU legalizálni akarja az...

Az EU legalizálni akarja az illegális migrációt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A liberálisok mindig felhördülnek és azt mondják,hogy attól,mert valaki nem migrációellenes,nem jelenti azt,hogy kamionnal hozatná be a migránsokat.

Hát, ez a jelentés, amit elfogadtak az EU-ban, pont azt jelenti.


Ezzel gyakorlatilag nagy kést szegeznek a vén kontinens nyakára.


Sőt, ez nem minden.

Egy osztrák lap szerint a migránsokat már indulásokkor, a célország juttatásiról is tájékoztatni akarják.



Az embercsempészetet az csökkentené leginkább,hogy senki nem lenne beengedve,mivel akkor előbb-utóbb senki nem indulna útra,mivel esélyük sem lenne bejutni.



2017. ápr. 25. 07:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Ez annyira ostoba és méltatlan felvetés, hogy teljesen fölösleges foglalkozni vele. Annyira távol áll a valóságtól, mintha azt kérdezném, nálunk megtiltották-e a piros színt - merthogy a Heineken csillaga ilyen.
2017. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

Az európai társadalom elöregedőben van. Méghozzá olyan mértékben, hogy a mostani 20-30 éveseket már nem fogja tudni eltartani nyugdíjas korukban. És jól látható, hogy az európaiak nem kezdenek el gyerekeket szülni még adókedvezmények és egyéb ösztönzők hatására sem. Úgyhogy jelenleg két út van az EU előtt: befogadni olyanokat, akikkel ki lehet pótolni a csökkenő népességet vagy felkészülni az éhséglázadásokra és forradalmakra és az ezzel együtt jövő bukásra.

Nem azt mondom, hogy válogatás nélkül mindenkit be kell engedni, de nagyon gyorsan meg kellene találni a módját a szűrésnek és az integrációnak, hogy azokat, akik hasznos tagjai lennének a közösségeket, valahogy kiválogassuk és behozzuk. Mert ha nem, akkor néhány évtizeden belül vége lesz itt mindennek.

2017. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok! És neked van jogod szavazni?
2017. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Jesszusom, össze-vissza csúsztat az Origo egy bekezdésen belül :D


Szóval egyrészt szó sincs arról, amit feltételezel, másrészt az EP-nek jobboldali többsége van...

2017. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
29%

az eu nem, mert az eu a nép.


az eut irányító pénzes mágnások, akiknek valamiért ez érdekükben áll, na azok igen. mi fogjuk megszívni újfent, kisemberek.

2017. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

# 4


amúgy ha géppuskákat tennénk a határra és lelőnénk azt aki több figyelmeztetés után is jönni akar, akkor nem lenne baj ebből sem.


most az, hogy ez egy "brutális" dolog az egy dolog, de inkább 100 emberéletbe kerüljön, mint több millió megnyomorított életbe...szerintem

2017. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbb ember aki köpköd a migránsokra itthon, az utoljára külföldön kb. Jugóban volt a szabadkai piacon, vagy Bécsben, képmagnetofont vásárolni. Európa tele van különböző nációkkal, a nagyvárosokban a munkaerő szerves részét adják afrikai, távolkeleti, vagy közelkeleti bevándorlók. Igen, gazdasági bevándorlók. Nem segélyen élnek, hanem dolgoznak, kimosság a sz...rt a fehér fenekünk alól, meg kávét főznek nekünk, rakodnak, építenek. Elmondom hogy mi i ezt csináljuk amúgy Angliában, Irországban, Hollandiában. A különbség annyi, hogy mi fapadossal megyünk és nem csesztetnek, ők me g jönnek ahogy tudnak és csesztetik őket. Nyilván. Aki azt mondja hogy mindannyian ingyenélni jönnek, az csúsztat, hazudik. Amelyik nem felel meg a menedékkérés szabályainak, azt fordítsák vissza. Amelyik dolgozni akar az hadd dolgozzon.


Nem tudom, mi ebben a bonyolult. Ja igen, hogy sokan vannak. Ok. Ezért az egészet jól meg kell szervezni. De ez amúgy folyamatosan halad előre. Csak a jobboldali politika közben rárepült a kérdésre mint a vampír a vérre és kipofoznak a témából némi politikai hasznot. Szerencsére azt látom hogy Európaszerte térnek észhez az emberek és úgy tűnik mégsem lesz nacionalista kormány mindenhol. Hát ilyen ez. Azért ilyenkor büszke vagyok a "vén kontinensre". Csak amiatt tudunk megmaradni erős szövetségnek, ha összetartó és érték alapú a hozzáállás a tagállamok között. Nem a széthúzó populista kiskirályok nyomulnak mint Orbán. De hát ki is röhögik szépen. Kisgömböc.

2017. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy látom, érdemben tenni nem nagyon akar ellene.
2017. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Azért én sajnálom a zsidókat, akiket engesztelhetetlenül gyűlölnek a muszlimok.

Brutálisak lesznek velük.

Azt is feltételezem, hogy a kvóta alapján azoktól akarnak a legjobban megszabadulni, akik a legszélsőségesebbek és lazán átpaterolják hozzánk őket, csinálják máshol a balhét, például nálunk.

Az összes szélsőséges, terroristagyanús mehet a kvótával közép Európába, nem kell őket tovább megfigyelni a Yardnak, hülék lennének, ha nem ezt tennék.

Nem csípem a jobboldalt, de ebben teljesen igazat adok nekik.

Az sem tetszik, hogy Merkel így elcseszte, mert a sok neonáci szervezet, amik most reneszánszukat élik, tönkreteszik Németországot előbb, utóbb, mert erre utalnak a jelek. Szeretem azt az országot, sokat is voltam ott és sajnálom az ott élő embereket.

Ami a hasznosságukat illeti, eddig még csak nagyon kevesen mentek dolgozni, csupán a segélyeket veszik fel, az tökéletesen elég nekik és nem is tudnának nyelv és akarat hiányában semmilyen munkát végezni.

Még egyetlen bevándorlót sem láttam és nem is hallottam olyan esetről, hogy munkába állt volna.

Nálunk persze aligha maradnak meg, ha marad lehetőségük visszamenni, mert hozzászoktak a Forintban félmilliós segélyekhez, itthon meg gyalázat volna, ha többet kapnának, mint egy magyar.

Azonkívül miért nem a magyar csöveseknek építenek befogadóközpontot?

Nekik miért nem jár segély?

Amíg egyetlen magyar hajléktalant is eltűrnek, addig gyalázat lenne idegenekbe tömni a keservesen megkeresett pénzünket!

2017. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért a médiaforrást kiválóan kiválasztottad egy zaftos kis migráncsozáshoz. Gratulálok barátom.
2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!