Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU legalizálni akarja az...

Az EU legalizálni akarja az illegális migrációt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A liberálisok mindig felhördülnek és azt mondják,hogy attól,mert valaki nem migrációellenes,nem jelenti azt,hogy kamionnal hozatná be a migránsokat.

Hát, ez a jelentés, amit elfogadtak az EU-ban, pont azt jelenti.


Ezzel gyakorlatilag nagy kést szegeznek a vén kontinens nyakára.


Sőt, ez nem minden.

Egy osztrák lap szerint a migránsokat már indulásokkor, a célország juttatásiról is tájékoztatni akarják.



Az embercsempészetet az csökkentené leginkább,hogy senki nem lenne beengedve,mivel akkor előbb-utóbb senki nem indulna útra,mivel esélyük sem lenne bejutni.



2017. ápr. 25. 07:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nézd, én kedvelem a zsidókat, van két barátom is és nem szeretném, bajuk esne a fanatikus muszlimok gyűlöletéből kifolyólag.

Most senki sem bántja őket és szeretném, ha ez így is maradna.


Ezen kívül meg nem érzem kötelességemnek, hogy a világ összes szerencsétlenét felkaroljam, továbbá nekem hasznom sincs abból, hogy idecsalogatják őket, bár ha hasznom lenne belőle, mint mondjuk a Helsinki bizottságnak, akkor nyilván én is lelkesednék a migrációért, aztán meg ha a balhék kitörnek, a sorosmilliókkal lelépnék, ahogy majd ők is fogják tenni, de nem vagyok benne a buliban, csak károm származhat belőle, mint minden magyarnak, így hát nincs miért lelkesednem.

Úgy is feltehetnétek a kérdést, hogy üzemeljük e be megint az egri minaretet, szerintem ezt sem akarja senki, az egriek meg pláne, bár egy időben rikácsolták onnan az allah akbárt, de minden magyar azt remélte eddig, hogy azok az idők mindörökre elmúltak.

2017. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A Kalergi terv végrehajtását magasabb fokozatba kapcsolták.


A cél az, hogy Európában egy kevert fajú népség alakuljon ki, vallási, nemzeti és kultúrális identitás nélkül, akinek a zsidóság a vezetője.


Utána lehet nézni, dokumentálva van, sőt, van egy díj, a Charlemagne díj, amit minden két évben kiosztanak azok között a vezetők között, akik előmozdították a tervet.

2017. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A cél az, hogy Európában egy kevert fajú népség alakuljon ki, vallási, nemzeti és kultúrális identitás nélkül, akinek a zsidóság a vezetője. "


ha így van, akkor ezzel jól bakot lőnek, mert a muszlimok identitása nem fog megváltozni, azok ugyan semmiképpen nem fognak integrálódni, csak szörnyű ellenségeskedést generálnak, mind a keresztények, mind a zsidók felé, de úgy sejtem ez a zsidókat fogja jobban érinteni.

2017. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23


"mert a muszlimok identitása nem fog megváltozni,"


Dehogynem !


Ha megnézed, Szíriában, Irakban, Líbiában egészen mérsékelt iszlám működött, mielőtt az USA oda is elvitta a demokráciát.

A nőknek egyenlő jogai voltak, ingyenes oktatás, egészségügy, és kb kelet-európai szintű életstílus...


Szóval az Iszlám is alakítható a politikai elvárások szerint.

És amikor már nem lesz szükség az aggresszivitásra, akkor nem lesz aggresszív.

2017. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

""mert a muszlimok identitása nem fog megváltozni,"

Dehogynem ! "


Az eddigi európai tapasztalatok nem mutatnak változás iránti hajlamot és az általad jelzett országokban sem volt soha olyan pozitív a helyzet, amint azt írtad.

Én semmi változást nem érzékelek a muszlimokkal kapcsolatban, legfeljebb csak a felszínen, mert már nem tevéken közlekednek sok helyen, hanem gépjárművel, vagy a kuszkusz mellett esznek hamburgert is, de ez semmit nem jelent.

Az kétségtelen, hogy mindig is voltak különbségek, az afgánok merevebbek, mint a szírek, de az inkább figyelemre méltó, hogy második, harmadik generációs bevándorlóivadékok is radikalizálódhatnak, ami több esetben is megfigyelhető volt a terrortámadások kapcsán és ez alapjaiban rengeti meg azokat a naív elképzeléseket, hogy zsidók tudnák azt kontrollálni, miket hirdessen az imám, vagy, hogy milyen tanulságot szűrjön le egy muszlim a Koránjából.

2017. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!