Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek tényleg kirobban...

Szerintetek tényleg kirobban a háború Észak Korea és az USA között?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban rengeteg rémísztőbbnél rémísztőbb hírt lehet hallani arról,hogy mi folyik ott...Ti hogy látjátok,mekkora az esély rá,illetve ha ne adj Isten kirobban a háború,az ránk milyen hatással lenne?
2017. ápr. 25. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

ha kirobban az a szerencsétlen Észak-Kóreai plebs fogja megszívni a legjobban. Mindenki fegyvert kap a kezébe és beküldik őket ágyútölteléknek...az amcsik jól lebombázzák az egész kócerájt 2 hónap alatt, aztán utána éveken keresztül heti rendszerességgel előkerül valami info, hogy ezek az észka kóreaiak milyen idióták voltak..


mondjuk egy 100%-ban átlátható teljes infócsomagra én is kíváncsi lennék, hogy mit talál ott egy nyugati ember ha bemegy és úgy meséli el ahogy akarja cenzúra nélkül. biztos meglepődnénk 1-2 dolgon.

2017. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz háború.
2017. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
51%
azt tudom hogy rád milyen hatással lenne kérdező:első dolgod lenne kiírni egy kérdést hogy kitört-e a 3. világháború.
2017. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
fél hónap mulva tőr ki. [link]
2017. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem robban ki, de ha mégis, nem fog sokáig tartani, vagy kiterjedni. Én arra tippelnék, hogy konfliktus esetén, még Kína sem fog melléjük állni.
2017. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Remélhetőleg nem.


De ha véletlen mégis lenne valami komolyabb dolog akkor az északiakat lesöprik mint a szart.

2017. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha odáig fajulna a helyzet, akkor Kína hamarabb lépne Kim tökeire, minthogy az USA beavatkozhatna. Kína nem fogja hagyni, hogy USA haderők költözzenek a közvetlen szomszédságába.
2017. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem nagyon fog ott kirobbanni semmi.
2017. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fog.
2017. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Kim Dzsong Un lehet, hogy bolond, de annyira azért nem, hogy az USA-t megtámadja. Az USA pedig azért nem fog támadni, mert Észak-Koreának olaja sincs, és a zsidó érdekszférát sem érné meg oda kiterjeszteni.
2017. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!