Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van bármi jelentősége annak...

Van bármi jelentősége annak hogy pont Ariana Grande koncertjén terrorizálnak?

Figyelt kérdés

Sorozatszereplonek meg elviselheto volt, most kozepesen sz*r popzenet csinal.

Szerintem o volt a valodi celpont.


2017. máj. 23. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem o volt a valodi celpont."


Aha, azert robbantottak a koncert vegen a KOZONSEGI kijaratnal, nem a muveszkijaratnal. A robbano szerkezetbe sem azert raktak szogeket, meg tuket, meg apro vasgolyokat, hogy minel tobb legyen az aldozat.


Mar megint a szerecsenmosdatas!

2017. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2# Akárhol robbanthatnak, miért pont egy koncerten?
2017. máj. 23. 08:02
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert nagy ott a tömeg, hatékonyan lehet gyilkolni. Egy fokkal rosszabb, ha kifejezetten tinikre utaztak, mint Breivik.
2017. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom, az 1-es ugyanezt mondta volna a hozzátartozóknak is....
2017. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Azért ott robbantottak mert tetszik nem tetszik ő most elég népszerű és a robbantó is tudta, hogy a koncertjén teltház lesz. Szerintem főleg a fiatalok voltak a célpont, egy ilyen koncerten pedig főleg fiatalok vannak.
2017. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az volt a lényeg hogy sokan legyenek, az ilyen férgek nem hiszem hogy nézték hogy most éppen ki az aki koncertet ad.
2017. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Az elkövetőt csak annyi érdekelte Ariana munkásságából, hogy tudta, ez egy nagy volumenű koncertállomás lesz, ahová rengetegen özönlenek majd.

Sajnos elérte a célját. A létező összes médiafelületen ott díszeleg a hír.

Az a legtragikusabb, hogy fiatalok - köztük egy 8 éves kislány is - életüket vesztették. Az őrült pedig pont a koncert végére időzítette ezt a szörnyűséget.

2017. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ezzel foglalkozni. Naponta több ember vágja le a fejét borotválkozás közben. Különben is ha jövőre az ellenzék nyer, úgyis hozzászokunk :P.
2017. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
lehet sook fiatal lány miatt
2017. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy mennyire hülyeség, de ezt több helyen is olvastam (nem aktív iszlám fikázó oldalakon) :

A merényletet egy radikális iszlamista mozgalom követte el, márpedig az ilyenek rühellik, ha a lányoknak/nőknek bármekkora szabadság van engedve, szóval a hangos, szabad, boldog rajongó tinilányok hordáját pont logikus lenne nekik célba venni.

2017. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!