Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trianon-ellenzők, Románia-gyűl...

Trianon-ellenzők, Románia-gyűlölők, székely autonómia pártiak, mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés
[link]

#Románia #Secui #Maghiari
2017. máj. 23. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hangulatkeltésről szól. Tele van csúsztatásokkal.
2017. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Na ezért most biztos kapni fog a kérdező hideget-meleget is. :D

Egyébként a cikk írója azt mondja Borsod megyéből vannak a tapasztalatai, hát megmondom én se hallok mostanában túl sok jót abból a megyéből.

2017. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Romanok altal megrendelt politikai propaganda aminek a celja az erdelyi es magyarorszagi magyarok egymas ellen hergelese.

Olyan erdekes hogy vegig csak Magyarorszag van benne szidva, Romaniaval semmi gond nincs. A romanok nem tombolnak holt reszegen nacionalista koncerteken a magyarokat, zsidokat szidva, ok nem vonulnak az utcara magyar gyulolo feliratokkal, ok aztan keblukre olelve meleg szivvel gondolnak az ott elo nemzetisegekre, es Romania az abszolut tolerancia mintakepe, ugye? :)

A cikk iroja iszonyuan elfogult es oriasi kettos mercet alkalmaz, nehezen lehet komolyan venni.

2017. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Kamu, én valahogy nem ezt látom határ melletti kis városomban.
2017. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Elkezdtem magát a gyűlölködést meggyűlölni. Nem visz előrébb. De az igazságot meg kell ismerni. A Trianont azért ellenzem, mert megosztja a nemzetet. Határon túli és belüli magyar. Pedig nincs két magyar egy magyar van a magyar. Bár a politikával, demokráciával is az a baj. Hogy megoszt. Jobboldali, baloldali, fideszes, jobbikos, mszp-s, és még sorolhatnám. Pedig az emberek többsége szereti a hazáját és csak egy szebb jövőt akar, de mindenki másban látja a megoldást. Majdnem ráment a barátságom a legjobb barátnőmmel arra, hogy mást képviselünk. Azért zsidózunk, mert rengeteg mocsok dolgot csinálnak, azért hiszünk összeesküvés elméletben, mert van és szavazunk a Jobbikra, mert nemzeti ( én már mondjuk csalódtam benne, de régen jó párt volt). Az igaz, hogy nem lehet mindent másokra fogni, és mi is követtünk el rengeteg hibát, de mi sem vagyunk szentek, emberek vagyunk. Magyar vagyok, imádom a Kárpátiát, és nem tudom kitörölni a szívemből ezeregyszáz keserves magyar esztendő csodáját. Ha valaki így gondolkodik rólunk, szomorú. Nem tudom, kit ismert, hogy ilyen negatív a véleménye. Bár szerintem ez határozottan inkább uszítás, kitaláció, nagyon annak tűnik. Vagy annyira másképp gondolkodik a világról. De inkább uszítás, erősen annak tűnik.
2017. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. válasza:
100%

Vicces olvasni egy ember véleményét arról, hogy a tömegek mit gondolnak, mindenféle alátámasztás nélkül. Már ha egyáltalán igaz az írás...


Amikor határon túliakkal beszélgettem, a világon semmi ellentét nem volt köztünk. Ugyanannyira magyarnak vallják a határon túliak is, mint pl. én magamat.

2017. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt románok írták.
2017. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!