Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában mennyira van baj...

Ausztriában mennyira van baj a muszlimokkal?

Figyelt kérdés
azt hallottam ott legfőképp törökök vannak és azok helyel közzel beilleszkedtek és kevésbé van ott gond, mint Nyugat-Európában.
2017. máj. 25. 06:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Ausztria Nyugat-Europa része, kedves agymosott fideszes barátom. Én Ausztriába dolgozok, és nem nagyon van gond velük. Elég jól keresek, te meg rettegj csak Magyarorszagon.
2017. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésre is tudsz válaszolni vagy dicsekedni jössz ide.
2017. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Ne bántsd az elsőt,mert ő jól keres,ès minden lehetősèget meg kell ragadni,hogy dicsekedhessen vele. Amugy meg ott talán nyugodtabbak jelenleg,de nem olyan regen ott is volt valami,hogy autoval hajtottak az emberek koze
2017. máj. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Amennyire mindenhol. Sehol se tudnak beilleszkedni.
2017. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Sokat járok ki Ausztriába és nincs velük semmi baj. Csak itthon ijesztgetnek velük .
2017. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Magyarokkal több gond van.
2017. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mint ahogy a nemeteknel is lassan tobb gond van a magyarokkal, akik ciganyok modjara tudnak obegatni es inni...igazi peldakepek...
2017. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár én Magyarországon élek és dolgozom, az utóbbi időben sokat járok Bécsbe egy munka miatt.

Néhány eset a teljesség igénye nélkül, amit én a helyi osztrák sajtóban olvastam, és eszembe jut hirtelen:


-Önkéntes muszlim csoport saria rendőrségként járta az utcákat az egyik bécsi külső kerületben, a hatóságok lekapcsolták őket


-Csecsen származású, de osztrák állampolgárságú fiatalok csatlakoztak az ISIS-hez, elkapták őket


-terrorellenes razziák Bécsben és Grazban tavaly ősszel


-Bécsben szabadon járkáló, útlevél nélküli migránsok nőket molesztáltak


Úgyhogy ott sem fenékig tejfel a Wilkommenskultur, ennek ellenére arról én is meg vagyok győződve, hogy nem minden ott élő muszlim ilyen, vannak köztük teljesen normális emberek.

Sztem annyira nem rossz még a helyzet, mint mondjuk London, Párizs vagy Malmö egyes részein.


És még egy sztori, amit a 8 éve Bécsben élő haverom mesélt:

Utazott az S-Bahn-on (olyasmi Bécsben mint nálunk Pesten a HÉV), felszállt egy arab kinézetű, szakállas fazon egy nagy fekete csomaggal, egy csomó ember meg riadtan le. Nem történt semmi amúgy, csak azt akarom érzékeltetni hogy az emberek azért ott is félnek.


Úgyhogy kedves első válaszoló, a rózsaszín szemüveget azért le kéne venni (amúgy én sem vagyok Orbán-fan, de van, amiben igazuk van).

2017. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolom annyira örülnek neki, hogy szárnyas kapukkal várják azt a sok magyaroknál is képzettebb sokdiplonyos értelmiséget! :P :'D
2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

"Én Ausztriába dolgozok, és nem nagyon van gond velük. Elég jól keresek, te meg rettegj csak Magyarorszagon."


Ki nem szarja le? :P

2017. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!