Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csehországba is mennek migráns...

Csehországba is mennek migránsok vagy miért növekszik olyan gyorsan Prága lakossága?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap néztem a neten, hogy a cseh főváros népessége egy év alatt kb. 13 ezerrel nőtt.
2017. máj. 26. 09:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Ja migránsok, még véletlen sem szimpla urbanizációról van szó. Magyarországon is nőtt néhány település pl. Kecskemét vagy Érd népessége, még véletlen sem azért mert oda ment a Merci egy rakás állással, vagy oda költöznek ki a tehetősebb pestiek, biztos tele van migránssal a két város.
2017. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Persze biztos migránsok :) Ilyen hatása van a kormánypropagandának a hülyékre.
2017. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan mondom,ez a propaganda már 1953-as szint,csak most színesek a cikkek és nem fekete-fehér. Látom sok embernek erre van szüksége
2017. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, hogy nem vagyok kormánypárti... de túlzottan nem is érdekel a politika.
2017. máj. 26. 10:52
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűbb, hogy vidéki fiatalság náluk is a fővárost "veszi célba".
2017. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Prága egy szuper jó város!

Szabad, tiszta, bohém, gyönyörű és nem annyira lehúzós mint Pest

2017. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Csehországból is van ám elvándorlás: számos orvos megy Ausztriába, Németországba, Angliába dolgozni és viszonylag kevesebben de azért fiatalok is mennek onnan külföldre dolgozni.

A "migránsok" alatt nyilván a szlovákokat és a felvidéki magyarokat érted, akik a kölcsönös érthetőség miatt szlovák tudással nyilván nem boldogulnak Csehországban.

2017. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

" Valószínűbb, hogy vidéki fiatalság náluk is a fővárost "veszi célba"."


Ez Csehországban azért nem így van, náluk azért szépen kivan fejlesztve ez a rendszer a 3 nagyvároson kívül a kissebb városokban is a fizetések közt nincs akkora külömbség mint pl.: magyarországon vagy szlovákiában ahol csak fővárosban lehet jól keresni

2017. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
13 ezerrel. Az szted egy Prága szintjén mi...?
2018. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Most jövök épp Prágából. Megértem ha növekszik a város lakossága. Itthonról az egykori "cseszkó" fővárosába most olyan volt elmennem, mintha Berlinbe a vagy más nyugati nagyvárosba mentem volna. Ők haladtak rendesen az elmúlt 30 évben. Én is emigrálnék oda simán.
2019. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!