Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csehországba is mennek migráns...

Csehországba is mennek migránsok vagy miért növekszik olyan gyorsan Prága lakossága?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap néztem a neten, hogy a cseh főváros népessége egy év alatt kb. 13 ezerrel nőtt.
2017. máj. 26. 09:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%

"mintha Berlinbe a vagy más nyugati nagyvárosba"

Azért Prágát Berlinhez, ahhoz a szarfészekhez hasonlítani nem sok észre váll. Prága Európa ékszerdoboza.

2020. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Sokat csavargok arra hosszú hétvége stb. Mindegy.

Nagyon durván, néptelenednek el arrafelé a kisebb falvak sokkal nagyobb, és gyorsabb ütembe mint nálunk.

2020. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

Szlovákiai magyar vagyok

Prágában nincs sok migráns mint ahogy Pozsonyban vagy Budapesten sem

Kínaiak illetve oroszok és ukránok akik jönnek+Csehországban is elég gyenge a vidék,főleg a keleti része és onnan sok fiatal jön fel a munkalehetőség miatt

Amúgy a 21-es nem tudom melyik bolygón él...Prágában kb amennyivel többet kerestem mint Budapesten annyival volt drágább minden+cseh vidék nagy része is le van pusztulva


Ezzel szemben Németországban 3x annyit lehet keresni vagy többet,sok dolog olcsóbb,az albérlet árak hasonlóak és a vidék is fejlett


Cseh fiatalok közül rengetegen mennek ki Németországba meg Ausztriába,valószínűleg azért mert annyira rossz :D

2020. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21:


Te miről beszélsz? Berlin egy elképezstően élvezetes, élhető város, kulturális és minden egyéb szempontból. Attól hogy multikulti, az nem befolyásolja a város minőségét. Téged lehet hogy zavar ez de engem pl. nem. Berlin fantasztikus hely. És persze Prága is.

2020. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

21 szerintem ezt te se gondoltad komolyan :D

Németország a világ egyik ha nem a legszuperebb országa :D

2020. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
Prágát és Pozsonyt - sajnos - már nem lehet Budapesttel összehasonlítani.
2020. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26-os azért az túlzás

Prágában éltem munka miatt egy ideig,semmi extra nem volt

2020. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Neurotech ***** válasza:
Csehország lakossága tényleg növekszik, a mi lakosságunkat lehagyta már pedig 20 éve még olyan 1 millióval kevesebb volt. Ez részben a természetes szaporulatnak köszönhető részben meg a bevándorlásnak, ugyanakkor oda főleg Oroszországból, Ukrajnából és a többi volt Szovjet területről, és egy kisebb része a Közel Keletről. Kicsit több bevándorló vn mint nálunk viszont fényévekkel kevesebb mint Nyugaton, nagyjából a földrajzi elhelyezkedésüknek megfelelően.
2020. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy migránsok mindig is voltak és lesznek is

Magyarországon is vannak bőven lásd gyros-os szírek/arabok,kínaiak,románok,ukránok

Igazából azt nem értem,hogy ez miért csak most lett felkapva?

2020. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!