Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin miért fenyegeti Svédors...

Putyin miért fenyegeti Svédországot? Vagy mit akar?

Figyelt kérdés

Sokan tartanak az orosz agressziótól, azt megértem. Például a Balti Államok, mert azok egykor a Szovjetunió részei voltak és Krím bekebelezése óta tartanak az oroszoktól. A lengyelekkel sosem volt jó a viszonyuk.

Viszont nem értem, hogy mit akar Svédországgal. A többi skandináv országot nem bántja -vagy nem hallottam róla, de mindig Svédországról írnak a hírekben.



2017. jún. 3. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Gondolom rendet tenne ott.


Ami nem ártana mert nagyon durván elszaporodtak ott a bevándorlók. Durván fertőzött terület. Ráférne a tisztogatás.

2017. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

A svédek hírhedten puhapöcűek, ha a bevándorlók erőszakoskodnak csak állnak tátott szájjal aztán mennek tovább mert csak azért is multikulti.

Nem csoda h a befolyásukat növelni akaró ruszkik vérszemet kapnak.

2017. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
németben meg svédben úgy vannak vele h a terrorizmus és a növekvő bűnözés az áldásos befogadás elfogadható mellékhatásai, az áldozatok "járulékos veszteségek"
2017. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi van ma itt? Csak úgy özönlenek az ostoba, rasszista idióták. Prémiumnap van vagy mi?


Az oroszok meg csak vergődnek és fenyegetőznek, hogy számottevő nagyhatalomnak higgyék őket. Eszükbe sem jutna valóban megtámadni egy NATO tagállamot.

2017. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
cúnya rossz rasszistákok >:(=
2017. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%

#4


Rászistááá.


Meggyőzően érvelsz. Ha nincs igazad de nem akarod beismerni, csak kiabáld "RÁÁSSZISTÁ" és automatikusan igazad lesz. :)


"Rasszista az aki vitát nyer egy liberálissal szemben."

2017. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Furcsa, de hosszútávon a svédek jobban járnának egy orosz invázióval, mint a jelenlegi vezetésükkel.
2017. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én csak azt nem értem, hogy itt miért tudja mindenki jobban, hogy mi jó Svédországnak... Magyarország épített kerítést, bátran lehet migránsozni, az állam még meg is dicsér érte, akkor miért kell belepofázni egy másik (jóval fejlettebb) ország belügyeibe?
2017. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"itt"?

más országokban meg minket rasszistáztak a kerítés miatt

2017. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mi van ma itt?Csak úgy özönlenek az ostoba,rasszista idióták."

Jah,bezzeg ha egy arab tökfilkó kimegy tiltakozni a társaival Stockholmban,és a táblájára az van irva,hogy az iszlám fogja uralni a világot,meg halál arra,aki nem követi az iszlámot,az még egy csöppet sem rasszista,politikailag korrekt,helyes hozzáállás...

2017. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!