Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik, hogy az Eiffel...

Miért hiszik, hogy az Eiffel torony világításának kapcsolgatása segít az áldozatokon?

Figyelt kérdés

Miért ez a legfontosabb teendő terrorveszély esetén?

És miért van az, hogy sorra fogják el az embereket, akik terrorista gyanúsak (pl. nemrég egy 17 éves németországban nyíltan megírta az anyjának), ezeket elengedik mindig, a sajátjaikat meg meghurcolják már Wermachtrelikviák tartásáért is.


2017. jún. 5. 13:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, te hol hallottad ezt, hogy "segít" az áldozatokon, hanem ez a szolidaritás kifejezésének jelképe!
2017. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
8%

Egy liberális rendszerben mit vársz?


A liberalizmus olyan, mint egy tükör.Ami abban az ideológiában normális, az a valójában nem normális.

2017. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
6%
Mivel más egyebet nem tesznek abban bíznak hogy az segít.
2017. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#1 És a szolidaritástól jobb lesz nekik?
2017. jún. 5. 14:08
 5/33 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk többet segítene, ha a terrorgyanús emberekkel is úgy járnának el mint a veszélyesebb neonácikkal?
2017. jún. 5. 14:12
 6/33 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 14:08


Neked attól jobb lesz, ha azt mondod egy elhunyt rokonának, hogy részvétem? Vagy attól, hogy a postásnak azt mondod jó napot?

2017. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
33%

és milyen igaz ez a kép...

[link]

2017. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Szerintem neki valószínű jobb lenne, ha nem kellene mondanom, hogy részvétem.


A postásos hasonlattal azt akarod mondani, hogy csináljuk napi rutint belőle? Mert neki majdnem naponta köszönök. (bár már nem vagyunk messze tőle)

2017. jún. 5. 14:24
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

# 8/8 Időpont ma 14:24


Szövegértelmezés egyes, kiforgatás jeles. Fideszesnek tetszik lenni? :-)

2017. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

9#

Látom nincs észérv, akkor jön a fideszesezés. Én sem libáztam, csak mert nem értek egyet veled. Itt el is vágtad magad. :)


Semmi közöm a fideszhez, és szerencsére már magyarországhoz sem, mert ott túl sok ilyen egybites mindkét oldalon. Nyugi, voltam már libsi is, meg hazaáruló is. :)


Egyébként nem forgattam ki semmit. Írtál 2 mondatot, amire reagáltam. Az első rendben van, a másodikban a terror áldozataira való megemlékezést olyan napi rutinnal tetszett összehasonlítani mint a köszönés.

Ez nem kell egyáltalán kiforgatni.

2017. jún. 5. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!