Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olcsóbb szállások az Eiffel...

Olcsóbb szállások az Eiffel torony közelében? Van olyan (lehetőleg nem drága) hotel, aminek az ablakából lehet látni az Soffel tornyot vagy a diadalívet?

Figyelt kérdés
szemèlyes tapasztalatok esetleg pàrizzsal kapcsolatban? :) Márciusban megyünk ès nagyon izgulok

2016. dec. 28. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatok kapcsán olyanok fognak válaszolni, akik életükben egyszer eljutottak Párizsba és izgultak.

Azt már próbáltad, hogy felmész valamelyik szálláskeresőre, ha fontos a pénz, ár szerint rendezel és megkeresed azt a szállást, ami neked tetszik?

Mellesleg még súgok pár szakmai titkot: az általad jelzett látnivalókat közelről kell megszemlélni, és egy korrekt szálláson aludni utána.

Javasolnék én is ilyet, de azt vettem észre az ember rendkívül öntudatos lény és Marcus Aureliust idézve akármit is teszel, azt csinálják amit gonodlnak.

Ha nagyon olcsó kell, hostelkereső, ha kicsit drágább, airbnb, ha ez sem elég, valami hotel.

2016. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Airbnb-n találtam egy egész jót. 88 ezer/ éjszaka. Az elég korrekt. Ha érdekel priviben átküldöm.
2016. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

9 evig eltem Parizsban, tehat mondhatni ismerem a varost.


Attol fugg neked mi az olcso. De belvarosi szallas eseteben a Diadaliv vagy az Eiffel torony kornyeken vagy :

- szalloda ami korrekt kategoriaju, de az egekben az ara

- szalloda de inkabb hostel szeru, vagyis tobbnyire a furdoszoba / wc kozos a tobbi lakoval - ez esetben lehet olcsobb

- airbnb vagy berelt maganlakas, ahol viszont korrekt aron ki tudsz fogni jo helyeken levo lakasokat, de altalaban az egesz lakasert kell fizetni. Viszont pl helyben tudsz fozni is, ami nem egy hatrany ha nem akarsz mindig etteremben enni...

- couchsurfing - ez a legolcsobb megoldas.

2016. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!