Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, ki fogja...

Mit gondoltok, ki fogja tölteni Trump első elnöki ciklusát?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 2020-ig minden pár hétben fel fog röppenni egy hír ami szerint na most bukik meg Trump.
2017. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Az elozonek valoszinuleg igaza van. De ezzel csak Trump malmara hajtjak a vizet, mert az atlagember meg jobban haragudni fog a mediara - marpedig a media a demokratakat tamogatja.
2017. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

A megbuktatásához kétharmados többség kell és a republikánusok egyelőre támogatják, de ha így folytatja akkor csak idő kérdése hogy mikor telik be náluk is a pohár. Ha meg akar maradni, akkor be kéne fejeznie az elmebeteg döntéseket, amelyeknél már a saját tagállamai is szembemennek az akaratával.


Remélem megbukik, épp elég kárt okozott már a világnak.

2017. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Alighanem botrányokkal teli 4 év lesz, de igen, kitölti.
2017. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki, de a következő választást se bukja el ha megint Hillary kaliberű kihívója lesz. Bernie Sanders ellen, vagy Michelle Obama ellen( bár erre kicsi az esély) már szerintem vesztene.
2017. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ki, aztán majd kiderül.
2017. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!