Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szeretik Putyint mit...

Akik szeretik Putyint mit szólnak ehez a hírhez?

Figyelt kérdés

[link]


Fel nem fogom, hogy egyesek odavennek ezért a baromért. Egy olyan emberért aki már régóta hatalomban van, nincs szólásszabadság az országban, diktatórikus a rendszere van és a veséket levereti. Dehát karizmatikus, jókiállású ember ezért szeretni kell nem? Hitler is ilyen volt, igaz felégete fél európát több millió ember haláláért volt felelős, dehát meglehet bocsájtani neki, mert erőt, karizmát sugárzott.

Egyik ismerősöm Putyin plakátot fog tenni a szobájába, hát mit mondjak nagyon intelligens.


2017. jún. 12. 22:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
19%

Amikor kezdett körvonalazódni a paksi bővítés,és az újbóli oroszbarátság(keleti nyitás), tudtam hogy nem a nyugat-európa felé kell fordulni.

Oroszul tanultam, nem bántam meg.

Többször voltam már kinn, hosszabb rövidebb időre.

Több jó melóhelyen is voltam már, átlagban ott is 1000 euro értékben megkeresnek, ha valakinek jobb melóhelye van.

Csak nem euro a hivatalos fizetőeszköz neve:)

Azóta látva a sikereimet, több haverom is tanul már oroszul, volt aki már volt kinn, és mikor hazajött, azt mondta nem hitte volna el, hogy ilyen csodálatos az az ország, mert ő teljesen máshogy gondolta eddig,mert előtte mindig liberális médiát olvasott(444 meg a többi vicclap).

Szóval ha valaki haladni akar a korral, és fejlődni, akkor kelet felé kell nyitni, ahogy a kormány is tette.

2017. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Első, nem tudom eldönteni hogy valami troll vagy e, vagy nem, de vicces, ahogy próbálod úgy beállítani a ruszkikat, mintha a skandináv vagy nyugat európai életszínvonalnál is jobb lenne ott

Mondjuk abban egyetértek , hogy oroszt nem árt tanulni, meg különben is, szép kultúra. De bőven szar a helyzet ott

2017. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

"de azért liberális vagy és sosem álltalánosítanál"


Ez viszont nem tény, hanem egyszerű feltételezés kétszeresen is, hiszen milyen kijelentés alapján állítod, hogy a másik válaszoló liberális?

2017. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akik szeretik Putyint, azo szerint valószínûleg "nagyon helyes a "rendcsinálás" ".


"Putyin plakátot fog tenni a szobájába"

Na bumm, régen sztálin, a felvágósabbak Marx,Engels, sztálin,Lenin, esetleg rákosi, késõbb csak Lenin, ma Putyin ( és esetleg Orbán ). Ez van.


( Ettõl az ország még lehet csodálatos, bár pl szegéy Aralnak annyi, igaz, az még a szu sara. Megjegyzem, Putyin elvtárs akkoriban Berlinben dolgozott a szu biztonságán. )

2017. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Akik szeretik Putyint, azok odavannak a diktatórikus, keménykedő államberendezkedésért.

Valószínűleg ez az eset is tetszett nekik.

Az oroszoknál is sokan odavannak Sztálinért. Pont olyan alapon, amiért itt sokan Putyint imádják.


Egy ilyen embernek annyit mondasz, hogy "de hát Sztálin jobban ölette a népét, mint Hitler!" és az lesz rá a válasza nagy csillogó szemekkel, hogy "na ugye, még Hitlernél is keményebb állat volt! Ez igen! Micsoda teljesítmény!"

2017. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

'Az oroszoknál is sokan odavannak Sztálinért.'


Rém könnyű úgy, hogy nem kellett Sztálin uralma alatt sz0pnia. Megnézném, hányan istenítenék a kommunistákat, ha kapnának némi ízelítőt a bánásmódjukból.

2017. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szántóvető ***** válasza:
44%
a Putyin plakát mellet remélem ott van Sztálin ill Lenin elvtársak képe is.tanulhatnál a barátodtól,ő derék jóravaló embernek tűnik-veled ellentétben.
2017. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Szerintem még azt is élvezték volna, amekkora elmebajos egy nép.

2017. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szántóvető ***** válasza:
na persze.de akkor jók voltak mikor napóleont meg Hitlert kellett megállítani.ha elbuktak volna akkor tik sem írogatnátok ide.
2017. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hitlernél talán, de Napóleonnál miért is? Azért ne mérjük a kefebajszúhoz.
2017. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!