Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az reális, hogy a migránsok...

Az reális, hogy a migránsok miatt hamarosan iszlám Európában kell majd élnünk?

Figyelt kérdés
Családom nagyon jobboldali, éjjel-nappal ez megy, hogy jönnek az arabok, lemészárolnak felrobbantanak meg éveken belül kalifátusban kell majd élnünk stb.. Igazából erős túlzásnak tűnik de nem tudom. Én fiatal vagyok, nem értek a politikához de rám hozzák a frászt már tényleg, tv-ben neten is ez megy.

2017. jún. 14. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ahogy nő az arabok száma az európaiak előbb utóbb észbe kapnak és tenni fognak a dolog ellen (kitoloncolás, stb). Amelyik országban ez nem történik meg (nyugati országok), azok elarabizálódnak és lemorzsolódnak. Így végül a rendes bevándorlóellenes országok jönnek ki győztesként a migrációs válságból és többek között Magyarország lesz Európa egyik vezető gazdasága (de persze a korrupció miatt még mindig sokkal el fog maradni a csehek, lengyelek, szlovákok mögött).
2017. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem, természetesen semmi köze a valósághoz. Nyugat-Európában pár % a muszlimok aránya, keleten pedig még kevesebb.
2017. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha a teljes szír lakosságot befogadnánk akkor az EU lakosságának körülbelül 5% lenne iszlám vallású, én nem hiszek az ilyen elméletekben.
2017. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

50 év múlva ha nem történik drámai változás akkor valószínű. egy európai család vállal maximum 1-2 gyereket vagy egyet sem egy arab családnál átlagosan 3-4 vagy több.

Lényegében ez európai ember elöregedőben van a kihalás felé sodródik és így egy másik nép amely gyarapodik képes lesz kormányt váltani is

2017. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

"Nyugat-Európában pár % a muszlimok aránya, keleten pedig még kevesebb."


Ha százalék arányosan nézzük akkor nem igaz, mert például Oroszországban igen magas az arányuk.

2017. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Én elfogadó vagyok társadalmi sok színűséget illetően.
2017. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Én jobboldalon jobban érzem magam, mint a balon, és tényleg rémisztő ez a vándorlás, de nem fog iszlamizálódni Európa. Ennyire öngyilkosok nem lehetnek a népek. Az ateisták sem akarják behajtani a fejüket - feltételezem.
2017. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

"egy európai család vállal maximum 1-2 gyereket vagy egyet sem"


És ez kinek a hibája? Nem a muszlimoké.


"egy arab családnál átlagosan 3-4 vagy több."


Ez meg egy ordas nagy hazugság:

"Muslim women today have an average of 2.2 children compared to an estimated average of 1.5 children for non-Muslim women in Europe."

[link]


Szóval a muszlimok a 2,1-es "egészséges" TFR (total fertility rate, vagyis hogy hány gyereket szül egy nő az élete során) körül vannak. Az európaiak meg azon nyávognak, hogy mivel mi nem szülünk elég gyereket, ezért ki kellene tiltani azokat, akik igen. Szóval ha ezek a trendek még évszázadokig folytatódnak, ami természetesen teljesen nevetséges, akkor Európa tényleg elmuszlimosodik. De nem azért, mert sok a muszlim, hanem mert nagyon-nagyon kevés lesz az "őslakos". Persze minél régebb óta él itt egy muszlim család, annál kisebb a TFR-jük. Úgyhogy ha ezek a tendenciák még évszázadokig folytatódnak, akkor a muszlimok velünk együtt fognak elfogyni.

2017. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Talán az nem, de robbantgatások, egyebek gyakoribbak lehetnek mint most.
2017. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem is a baj hogy el iszlamizálódik ny.EU, hanem hogy iszonyat nyomatják az Európán kívülről jövő bevándorlást, így az országokban népek lesznek és nem nemzetek. Nem lesz 1 kultúrális gyökér, 1 közös gondolkodásmód. Ez azon kívül hogy feszültség forrás pont jó példája az "oszd fel és uralkodj"nak. Onnantól bármit el kell fogadni, különben kirekesztő vagy és bármit le lehet tolni a torkukon.
2017. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!