Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a liberálisokról? (videó)

Figyelt kérdés

Ezek azok a fiatalok, akik olyan egyetemekre járnak, ahol gender elméletről, feminizmusról, homoszexuálisok jogaikról tanulnak.

Jó irány ez?

[link]



2017. jún. 15. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlenül liberálisok, mint ahogyan a méregkeverőket is lehet vegyészetileg képzettnek nevezni.
2017. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%

Ugyanúgy ütném őket, mint a magyarokat.

Addig csinálnám, amíg normális emberek nem lesznek.

2017. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%

Sose fogom őket megérteni.

Nekem a hétvégén volt szerencsém pár okostojás liberálishoz.

Előadták az értelmiségit, majd két sörrel később már nőket zaklatlak meg kukákat rugdostak.

Szánalmas volt.

2017. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%

A gender elmélettel én sem értek egyet, de nem is kell ezt feltétlenül egy kalap alá venni a dolgot a feminizmussal, meg a melegekkel (már persze ha nem rühellsz úgy ámblokk mindenkit, aki nem olyan, mint te).

Végül is szerintem mindegy, hogy ki mit tanul, ennek sincs kevesebb létjogosultsága, mint mondjuk teológiának...

2017. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

A nemi identitás egy komoly kérdés, sok transznemű és homoszexuális ember szenved hátrányos megkülönböztetést, ezért fontos az ő védelmük is, a maguk módján ők is egy kisebbség, mint bármely nemzetiség. Lényeges az, hogy ő jogaik se szenvedjenek sérülést. A feminizmus is jelentős kérdés, annak ellenére is, hogy a világ fejlettebb felén ideális esetben, már nem szenvednek komoly hátrányt a nők, viszont a feminizmust sokan manapság tévesen a férfigyűlölettel azonosítják. Ezek a tudományok viszont segítenek a tévhitek eloszlatásában, megkönnyítik az érintettek életét.

Az emberiség számára nem csak az a lényeges, hogy technikailag fejlődjön, hanem az is, hogy társadalmilag is formálódjon. Ezek a szakemberek pedig ebben segítenek, szükség van az ő szakértelmükre is.


A videóban pedig átlagos fiatalok vannak, akik láthatóan enyhén zavarba jöttek a kérdések hallatán. A riporter tulzó kérdéseket tett fel direkt, a való életben ilyen formán nyílván nem jön ez így elő. Viszont pl. igen is érezheti magát nőnek, aki férfi testben született, vagy akár kína is lehet, tegyük fel, hogy kínában született, ott nevelkedett, állampolgár is, akkor miért ne mondhatná magát kínainak...


Nyílván nem jó a tulzásba vitt polkorrektség és a pozitív diszkrimináció sem, mindennek megvan a határa, de azért kellenek a szakemberek, hogy az ő segítségükkel kialakuljon egy a többség számára elfogadható álláspont.


Elhiszem, hogy neked feleslegesnek hat, megértem, ha konzervatívként neked ez sok, de hidd el a te javadat is szolgálja.

2017. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

5:


A transznemű és homoszexuális emberek jogai hogy sérülnek?


Hogy ki született férfinak, vagy kínainak, az nem érzés, hanem biológiai, genetikai kérdés.


A túlzó kérdéseket könnyebb megválaszolni. Ez egy gondolkodásbeli öngól.


Az én javamat nem szolgálja, hogy egy olyan társadalomban kelljen élnem, ahol az is kérdés, hogy ki férfi, ki nő. Milyen problémákkal tudunk megbirkózni, ha a semmin kell vitatkozni?

2017. jún. 15. 17:07
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

#6 Bármikor sérülhetnek, pár pl. Egy homoszexuális pár kézenfogva sétál és emiatz valaki zaklatja, vagy akár fizikailag bántalmazza őket. Esetleg valaki a nemi identitása miatt nem kap meg egy állast vagy amiatt nem szolgálják ki egy étteremben. Persze ezeken kívül még lehetne sorolni, de pont úgy sérülhetnek az ő jogaik mint pl. at Erdélyben élő magyar kisebbségé.


Az, hogy valaki férfi testben született nem jelenti azt, hogy férfinek is érzi magát, ez a transzneműség.

A kínait pedig szerintem kevered az ázsiaival (pontosabban a mongoloid rasszal), egy pl. ha én brazil apatól és japán anyától születek Budapesten, itt élem le az életem nagy részét, magyar állampolgár vagyok, anyanyelvi szinten beszélem a magyart, akkor én nem vagyok magyar?


A túlzó kérdésekre pedig nem értem miért lenne könnyebb reagálni, szerintem inkább zavarba hoznak, pont mint a kínos kérdések...


A te javadat is szolgálja, hogy egy kiegyensúlyozott környezetben élj, ahol nincs folyamatos gyűlölködés. Illetve könnyen lehet, hogy téged is érinteni fog még pl. a gyereked, unokád transznemű, homoszexualitás stb. lesz, esetleg valamelyik barátodról, rokonodról derülne ki, hogy az, neked nem lenne jobb ha nekik nem kéne szenvedni csak, mert mások?

2017. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon jo video kicsit tobbet tudtunk meg hogy latjak a liberalisok a vilagot.

Akkor innentol en egy fel neger fel cigany leszbikus izraelita no leszek, kerek minden liberalist hogy tartsa tiszteletben az uj identitasom es ne rekesszen ki.

2017. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ha pl egy kínai Magyarországon tisztességgel dolgozik, adózik, stb, az teljesen ok, minden rendben van vele, de ettől genetikailag még kínai marad.


Van leszbikus rokonom. Nem reklámozza, de nyílt titok. Nincs vele semmi bajom.


Hogy ki milyen testben születik, és minek érzi magát, az egy külön történet. Súlyosabb esetekben orvosi kérdés is lehet, ha valaki férfi testben elefántnak érzi magát.


Ne reklámozzák azt ami nem természetes.

2017. jún. 15. 17:44
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Eddig még ott tartunk hogy a konzervatívok reklámozzák az egészet. Ki is rohanta le ezeket a liberális hallgatókat irányított kérdésekkel és tette ki a youtube-ra nyilvánvalóan azzal a céllal hogy lejárassa őket? Ki is írta ki ezt a kérdést? Nagyon irtóztok attól hogy esetleg a nem fehér, keresztény, hetero embereknek is egyenlő jogaik lehetnek, de már nem fogjátok tudni megállítani ezt a folyamatot.
2017. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!